Інформаційна картка учасника шкільної педагогічної виставки "Я атестуюсь" в 2017-2018 навчальному році Саакян Світлани Володимирівни

Прізвище, ім.’я, по батькові Саакян Світлана Володимирівна
Місце роботи

Запорізька загальноосвітня школа № 65

Запорізької міської ради Запорізької області

Посада Вчитель англійської мови
Освіта (найменування вищого навчального закладу, рік закінчення навчання) ЗДУ, 2004
Самоосвіта (за останні 5 років; очна, дистанційна форма; рік проходження та найменування освітніх програм, курсів, тренінгів тощо) 2013 р. - курси підвищення кваліфікації «Вчитель англійської мови в початкових класах»
Педагогічний стаж 15
Кваліфікаційна категорія Спеціаліст II категорії
Звання -
Педагогічне кредо Кожен учень – особливий, кожен учень – талановитий.

Технології, методи та форми, що використовуються

у навчально-виховному процесі

Інтерактивні прийоми (вправа «мікрофон», робота в групах, парна робота), рольові ігри,  метод проектів, метод портфоліо, використання ІКТ.

Автопортрет «Я – педагог і особистість»

(у формі есе)

Я, Саакян Світлана Володимирівна, працюю вчителем англійської мови в ЗЗШ № 65 з 2004 року. Відчула пристрасть до педагогічної справи ще у віці учениці старшої школи, часто допомогала вчителям англійської мови з проведенням уроків в початкових класах. Професійну діяльність почала студенткою 3-го курсу, побачивши обяву в деканаті.

Свій досвід роботи у школі я почала з учнями початкових класів. Робота з маленькими дітьми дуже надихає. Інколи я порівнюю їх з губкою, що вбирає знання.  Коли я бачу очі учнів, в яких горить бажання вчитися, робити будь-що, використовуючи англійську мову, співати, танцювати, відчуваю задоволення від роботи. Протягом своєї педагогічної діяльності постійно працюю над собою, прагну до досконалості.

Я працюю класним керівником 10 років. В цьому році -   класний керівник 10-А класу. Виховання особистості, що покладена на класного керівника, дуже відповідальна справа. Реалії нашого життя такі, що батьки часто не мають часу (а іноді і бажання) спілкуватись з дитиною вдома, втомлені після роботи. Такі діти шукають спілкування, розуміння в школі. Учні, з якими  я працюю, можуть  завжди розраховувати на мою підтримку та допомогу.

Весь свій вільний час проводжу у колі родини, займаюсь вихованням сина.  У мене є дуже цікаве  захоплення з дитинства – плетіння.

Для мене, як і для всіх вчителів, школа це не просто місце роботи, а спосіб життя.

Посилання на персональний Інтернет-ресурс (за наявності) -
Посилання на презентацію -