Інформаційна картка учасника шкільної педагогічної виставки "Я атестуюсь" в 2017-2018 навчальному році. Решетнікової Ю.І.

Прізвище, ім.’я, по батькові Решетнікова Юлія Іванівна
Місце роботи Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №65 Запорізької міської ради Запорізької області
Посада Вчитель початкових класів
Освіта (найменування вищого навчального закладу, рік закінчення навчання) БДПІ, 1995р.
Самоосвіта (за останні 5 років; очна, дистанційна форма; рік проходження та найменування освітніх програм, курсів, тренінгів тощо)

ЗОІППО

30.01.17-10.02.17  Курсова підготовка «Вчителі початкових класів»

17.10.17-19.10.17 Тренінг «Нова українська початкова школа: оновлені Програми та сучасні вимоги».

Участь у вебінарах ВГ «Основа»  в  2016-2017н.р.

«Компетентнісні завдання з розвитку мовлення в початковій школі.»

«Технології розвитку критичного мислення: таксономія Блума та багаторівневе опитування.»

Участь у вебінарах ВГ «Основа»  в  2017-2018н.р.

«Кейс-технологія на уроках у початковій школі.»

«Метод  ребус» — як навчити дитину читати.»

Участь у вебінарах видавництва «Ранок»  в  2017-2018н.р.

«Формування обчислювальної навички додавання та віднімання в межах 10.»

«Навчання грамоти. Особливості тематичної інтеграції у процесі навчання першокласників.»

Педагогічний стаж 29 років
Кваліфікаційна категорія вища
Звання ---
Педагогічне кредо «Правильно навчає той - хто навчає цікаво.»(А.Ейнштейн)

Технології, методи та форми, що використовуються

у навчально-виховному процесі

Проблемне навчання.

Автопортрет «Я – педагог і особистість»

Головною сходинкою в житті кожної людини є школа. І перший, хто зустрічає дитину в школі - це вчитель початкових класів, перед яким стоїть завдання бути і наставником, і помічником, і захисником, і другом, який покликаний допомогти дитині не тільки придбати знання, оволодіти вміннями і навичками, а й допомогти адаптуватися в цьому світі, розкрити і проявити свої здібності, відчути себе самостійною творчою особистістю.

Звичайно, не всі можуть бути видатними майстрами слова, талановитими вченими або обдарованими художниками, а ось бути толерантною, чуйною, вихованою людиною, законослухняним  громадянином, справжнім татом або мамою мають бути всі.

Працюючи  у школі, я розумію, що повинна йти в ногу з часом щоб бути цікавою дітям, потрібно завжди вчитися, постійно бути у творчому пошуку. Тому на своїх уроках  організовую навчальну діяльність таким чином, щоб мої вихованці отримували радість від своєї праці, щоб кожен відчував себе частинкою уроку, а  їхні серця наповнювались почуттям гордості і власної гідності. Це і є  моя робота, нагорода за яку є досягнення моїх учнів і відчуття того, що ти допоміг  становленню ЛЮДИНИ.

Посилання на персональний Інтернет-ресурс (за наявності)
Посилання на презентацію