Конкурс «Кращий кабінет математики ЗНЗ » - 2016 року.

Протягом 2016 року за ініціативою Всеукраїнської громадської організації «Наукове гуманітарне товариство» проходив Всеукраїнський конкурс «Кращий кабінет математики ЗНЗ » - 2016 року. Вчитель математики Бабич Галина Іванівна прийняла участь в цьому конкурсі.

В результаті наша школа та особисто Галина Іванівна зайняла І рейтингове місце серед ЗНЗ м. Запоріжжя,  І рейтингове місце серед ЗНЗ Запорізької області та 7 рейтингове місце серед 100 кращих ЗНЗ України в загальному заліку Конкурсу «Кращий кабінет математики ЗНЗ » - 2016 року.

Вітаємо нашого вчителя математики Бабич Галину Іванівну з перемогою!

gram1

gram2

gram3

Обласна виставка «Освіта Запорізького краю – 2017»

Педагоги нашої школи залучилися до участі в обласній  виставці «Освіта Запорізького краю – 2017»

Вчитель початкових класів Решетнікова Ю.І. надала роботу на тему «Проблемне навчання в початковій школі. Використання проблемних ситуацій при вивченні площі, одиниць вимірювання площі».

Вчитель біології Плясецька Я.С. надіслала на виставку роботу на тему «Використання методу навчальних проектів та інформаційних технологій у викладанні біології». Вчителі Решетнікова Ю.І. та Плясецька Я.С. приймають участь в номінації «Професійна діяльність педагога в інноваційному навчально-виховному закладі» обласної виставки.

Вчитель фізичної культури Авраменко Н.В. представила свій досвід роботи «Проведення уроків ритміки в класах ІПК» в номінації «Інклюзивна освіта Запорізької області: досвід, перспективи, результати».

Вчитель іноземної мови Сидір К.О. представила свій узагальнений досвід класного керівника на тему «Формування національної свідомості, патріотичних почуттів учнів засобами національно-патріотичного виховання».

Запрошуємо всіх педагогів відвідати обласну виставку

«Освіта Запорізького краю – 2017»  за посиланнями https://sites.google.com/site/pedexpo2017/vistavkova-zala

Класний керівник року

18 листопада – фінальний (очний) тур для переможців (І-ІІІ місця) відбіркового (заочно-дистанційного) туру на кафедрі теорії та методики виховання КЗ «ЗОІППО» ЗОР. Вчитель нашої школи,  Сидір Катерина Олександрівна, посіла ІІІ місце.

450px Номинация 10 11

Вчитель року - 2017

Цього року Запорізьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №65 у конкурсі "Вчитель року" представлятимуть троє вчителів:

Салапонова Марина Василівна

Дулова Галина Анатоліївна

Легуцька Ганна Олександрівна

Переглянути їх інформаційні картки та ознайомитись із досвідом роботи можна  за посиланням

Вчитель року

В 2015 - 2016 навчальному році у фаховому конкурсі "Вчитель року" наш заклад будуть представляти вчителі математики та англійської мови.

Протягом вересня - жовтня був проведений І шкільний етап конкурсу, де вчителі, які бажали прийняти участь, демонстували свої портфоліо та методичні розробки. За результатами шкільного туру переможцями, які представлятимуть школу у ІІ районному етапі Всеукраїнскього конкурсу "Вчитель року"  стали Бабич Галина Іванівна (секція "математика") та Саакян Світлана Володимирівна (секція "Англійська мова)