Науково-практична конференція "Педагог майбутнього – визначні риси"

В рамках методичних навчань 11 квітня пройшла науково- практична конференція

"Педагог майбутнього – визначні риси ".

ЗД з НВР Массалова О.О. зупинила увагу педагогічних працівників, які приймали участь в конференції, на тому, що питання формування образу нового вчителя є особливо актуальним на сьогодні, адже в Україні вже іде процес оновлення шкільної освіти. Олена Олегівна ще раз визначила для вчителів ті основні положення в Концепції "Нова українська школа", які стосуються шкільної освіти; вона провела умовні паралелі між рисами моделі випускника нової української школи та рисами нового українського вчителя, який зможе направляти формування особистості випускників, творчо співпрацювати з сучасними дітьми. В своєму виступі заступник директора зупинилася як на особистих рисах вчителів, так і на ознаках педагогічної майстерності, необхідних в умовах сучасного освітнього середовища.  А вчитель інформатики Легуцька Г.О., продовжуючи виступ Массалової О.О., представила до уваги колег практичні наробітки щодо використання різних комп’ютерних програм в своїй роботі, як необхідний елемент освітньої діяльності сьогодні, а особливо в майбутньому, адже працювати із сучасними дітьми, не володіючи навиками роботи на комп’ютері, не користуючись сучасними технологіями, неможливо.

Після закінчення конференції директор школи Чомова С.В. вручила педагогам грамоти та сертифікати за успіхи, яких вони досягли у фахових конкурсах й самоосвітній методичній діяльності.

IMG 0085 Copy

IMG 0083 Copy