Консиліум «Адаптація першокласників до умов шкільного життя в Новій українській школі»

Психолого-педагогічний консиліум пройшов в кінці листопада 2018 року. В дружньому діловому колі вчителі перших класів Салапонова Марина Василівна, Орел Яна Сергіївна, Котік Тетяна Валеріївна, Гальченко Вікторія Володимирівна , заступник директора з навчально-виховної роботи Массалова Олена Олегівна, практичний психолог Безклепченко Інна Анатоліївна обговорили ті успіхи та наробітки,які є в роботі щодо організації освітнього процесу перших класів Нової української школи в нашому навчальному закладі. Педагоги та психолог змогли виокремити ті питання,які потребують доопрацювання щодо покращення умов для успішної шкільної адаптації для деяких учнів та намітили шляхи виконання цієї роботи. Загалом вирішили, що в нашому навчальному закладі реформа освіти робить свої перші, але впевнені кроки.