Методичний семінар – практикум «Початкова освіта Нової української школи: практика змін»

В рамках методичних навчань 26 жовтня 2018 року педагогічний колектив початкових класів зібрався на методичний семінар – практикум «Початкова освіта Нової української школи: практика змін».

Початок семінару – практикуму пройшов у формі "Ранкового кола". Цю форму роботи на прикладі своїх колег показала вчитель 1- Б класу Орел Яна Сергіївна.

ЗД з НВР Массалова О.О. зупинила увагу педагогічних працівників, які приймали участь в семінарі, на тому, що питання реформування початкової школи є особливо актуальним на сьогодні, адже в Україні вже іде процес оновлення шкільної освіти. Олена Олегівна ще раз визначила для вчителів ті основні положення в Концепції "Нова українська школа", які стосуються шкільної освіти, і саме 1- 4 класів.

Вчитель 1-А класу Салапонова Марина Василівна поділилася своїми першими враженнями, успіхами і проблемами, які спіткали вчителя на початку нового навчального року в рамках реалізації Концепції НУШ. А молоді колеги вчитель 1-Д класу Котік Тетяна Валеріївна, вчитель 1-В класу Гальченко Вікторія Володимирівна провели практичні заняття з вчителями початкових класів, під час яких познайомили з декілька ми методиками та технологіями, які впроваджуються в Новій Українській школі і, які вони активно використовують практиці свої роботи.

viber image10