Вітаємо з нагородженням премією міського голови м. Запоріжжя

IMG 1280

Педагогічний та учнівські колективи, батьківська громадськість нашої школи вітає вчителя математики Бабич Галину Іванівну, яка була нагороджена стипендією запорізького міського голови в номінації «Вчителі, класні керівники, практичні психологи, педагоги-організатори, вчителі початкової школи, які мають переможців інтелектуальних конкурсів та змагань, що мають статус державних та міжнародних або мають власний узагальнений педагогічний досвід чи успішно впроваджують перспективний педагогічний досвід, вчителі музики, образотворчого мистецтва, керівники гуртків, які   мають переможців творчих конкурсів». Бажаємо Галині Іванівні нових творчих звершень!!!

Вітання для Авраменко Н.В.

ВІТАЄМО

Авраменко Наталю Василівну, що цього року отримала нагороду ТВО в номінації "Тренер НУШ".IMG 20181008 WA0011

Виносимо подяку та вітаємо з вдалим виступом на районній концертній програмі до Дня вчителя наших педагогів Александрович О.В. та Легуцьку М.А.

IMG 20181008 WA0020

IMG 20181008 WA0001

Вітаємо Чомову Світлану Валеріївну

Вітаємо!

Запорізька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 65 Запорізької міської ради Запорізької області під керівництвом директора Чомової Світлани Валеріївни отримала нагороду в номінації "Інноваційний заклад освіти".

26 вересня 2017 року  директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Погребняк Юлія Валеріїівна особисто привітала колектив нашої школи та директора Світлану Валеріївну із заслуженою нагородою під час районного свята до Дня вчителя.

IMG 20170927 081554 652x484

Вітаємо Маковську Вікторію Валеріївну

Початок нового навчального року, а школа та педагогічні працівники отримали заслужені високі нагороди!

Вітаємо!

Заступника директора з навчально-виховної роботи

Маковську Вікторію Валеріївну,

яка нагороджена Премією міського голови Запоріжжя  - 2017 за визначні досягнення у навчанні та вихованні підростаючого покоління в номінації "Педагоги зі стажем педагогічної роботи до 5 років, які найбільш відзначилися в педагогічній та науково- педагогічній діяльності, або є автором власних інноваційних розробок чи мають друковані роботи, публікації про свою педагогічну діяльність».

Вікторія Валеріївна отримала нагороду під час урочистого заходу з нагоди святкування Дня працівників освіти міста та області, кий відбувся  28 вересня 2017 рокув концертному залі ім.. М.І. Глинки .

Нагороду вручав мер міста Запоріжжя Буряк Володимир Вікторович.

IMG 2862 601x401

Вітаємо Безклепченко Інну Анатоліївну

Вітаємо психолога нашої школи Безклепченко Інну Анатоліївну, яка посіла І місце в номінації «Психологія» на Міській виставці педагогічних технологій та була нагороджена Дипломом І ступеню  8 міської виставки педагогічних технологій «Освіта міста Запоріжжя: досвід інноваційних досягнень в контексті реалізації концепції Нової української школи»

иннн