Вітання для Авраменко Н.В.

ВІТАЄМО

Авраменко Наталю Василівну, що цього року отримала нагороду ТВО в номінації "Тренер НУШ".IMG 20181008 WA0011

Виносимо подяку та вітаємо з вдалим виступом на районній концертній програмі до Дня вчителя наших педагогів Александрович О.В. та Легуцьку М.А.

IMG 20181008 WA0020

IMG 20181008 WA0001

Вітаємо Маковську Вікторію Валеріївну

Початок нового навчального року, а школа та педагогічні працівники отримали заслужені високі нагороди!

Вітаємо!

Заступника директора з навчально-виховної роботи

Маковську Вікторію Валеріївну,

яка нагороджена Премією міського голови Запоріжжя  - 2017 за визначні досягнення у навчанні та вихованні підростаючого покоління в номінації "Педагоги зі стажем педагогічної роботи до 5 років, які найбільш відзначилися в педагогічній та науково- педагогічній діяльності, або є автором власних інноваційних розробок чи мають друковані роботи, публікації про свою педагогічну діяльність».

Вікторія Валеріївна отримала нагороду під час урочистого заходу з нагоди святкування Дня працівників освіти міста та області, кий відбувся  28 вересня 2017 рокув концертному залі ім.. М.І. Глинки .

Нагороду вручав мер міста Запоріжжя Буряк Володимир Вікторович.

IMG 2862 601x401

Вітаємо Безклепченко Інну Анатоліївну

Вітаємо психолога нашої школи Безклепченко Інну Анатоліївну, яка посіла І місце в номінації «Психологія» на Міській виставці педагогічних технологій та була нагороджена Дипломом І ступеню  8 міської виставки педагогічних технологій «Освіта міста Запоріжжя: досвід інноваційних досягнень в контексті реалізації концепції Нової української школи»

иннн

Вітаємо Чомову Світлану Валеріївну

Вітаємо!

Запорізька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 65 Запорізької міської ради Запорізької області під керівництвом директора Чомової Світлани Валеріївни отримала нагороду в номінації "Інноваційний заклад освіти".

26 вересня 2017 року  директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Погребняк Юлія Валеріїівна особисто привітала колектив нашої школи та директора Світлану Валеріївну із заслуженою нагородою під час районного свята до Дня вчителя.

IMG 20170927 081554 652x484