Методичний турнір «Індивідуальна траєкторія професійного розвитку молодого педагога: теорія і практика»

22 грудня 2018 року в перший день зимових канікул згідно плану роботи ЗЗШ № 65 на 2018 – 2019 навчальний рік пройшов методичний захід «Методичний турнір«Індивідуальна траєкторія професійного розвитку молодого педагога: теорія і практика»».

Для запрошених молодих та малодосвідчених вчителів його провела заступник директора з навчально-виховної роботи Массалова О.О. Під час проведення заходу молоді вчителі змогли показати рівень своїх знань загальної методики, методів та прийомів навчання, висловити свої проблеми в організації освітнього процесу.   Заступник директора надала молодим колегам конкретні рекомендації для використання в роботі. Учасники методичного турніру визначили, що планова самоосвітня діяльність є одним із приорітетних напрямків підвищення своєї професійної компетенції і отримали завдання скласти власну тижневу та місячну циклограму роботи, а також розробити власний план самоосвіти для подальшого руху за індивідуальною траєкторією педагогічного зростання.

IMG 20181222 100537

МО КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ. ЛЮТИЙ 2019

IMG 20190206 140422

06 лютого 2019 року на базі ЗЗСО №65 відбулося районне засідання методичного об'єднання класних керівників Шевченківського району, що мало на меті обговорення ігрових методів у процесі здійснення виховної роботи.

Консиліум «Адаптація першокласників до умов шкільного життя в Новій українській школі»

Психолого-педагогічний консиліум пройшов в кінці листопада 2018 року. В дружньому діловому колі вчителі перших класів Салапонова Марина Василівна, Орел Яна Сергіївна, Котік Тетяна Валеріївна, Гальченко Вікторія Володимирівна , заступник директора з навчально-виховної роботи Массалова Олена Олегівна, практичний психолог Безклепченко Інна Анатоліївна обговорили ті успіхи та наробітки,які є в роботі щодо організації освітнього процесу перших класів Нової української школи в нашому навчальному закладі. Педагоги та психолог змогли виокремити ті питання,які потребують доопрацювання щодо покращення умов для успішної шкільної адаптації для деяких учнів та намітили шляхи виконання цієї роботи. Загалом вирішили, що в нашому навчальному закладі реформа освіти робить свої перші, але впевнені кроки.

Педагогічний консиліум. Адаптація 10 класу

27.11.2018. відбувся психолого - педагогічний консиліум за підсумками вивчення стану адаптації учнів 10-А класу до умов старшої школи та нового колективу.
Метою консиліуму було:
- визначити рівень адаптації кожного учня;
- виявити чинники, що перешкоджають успішній адаптації учнів;
- розробити напрямки подальшої роботи за результатами діагностичного дослідження.

IMG 20181127 150654

АДАПТАЦІЯ УЧНІВ 5-Х КЛАСІВ ДО НОВИХ УМОВ НАВЧАННЯ

IMG 9701

30 листопада 2018 року вчителі ЗЗШ №65 взяли участь у педагогічному консиліумі "Адаптація учнів 5 класів до нових умов навчання". Цього навчального року у школі функціонують три 5-х класів із загальною кількістю дітей 95 осіб. Під час проведення заходу було обговорено психолого-педагогічні особливості кожного учня, коло інтересів школярів. За результатами анкетування батьків визначено, що 86% респондентів відчувають спокій, коли дитина знаходиться у школі. Учні у своїй анкеті зазначили, що загалом адаптувалися до нових умов навчання, проте є предмети, які даються їм важче, ніж у початковій школі. Серед улюблених предметів визначили фізичну культуру та інформатику.

IMG 9704