КОНСИЛІУМ ПО АДАПТАЦІЇ УЧНІВ 1-Х КЛАСІВ

IMG 4339

24 листопада 2017 року відбувся психолого-педагогічний консиліум "Адаптація першокласників". Під час його проведення ЗД з НВР Массалова О.О. познайомила колег зі станом виконання вимог щодо створення належних умов НВП для учнів перших класів, а також поділилася підсумками своїх спостережень за періодом адаптації у перших класах. З цікавими розповідями про свої класи виступили класні керівники. У виступах психолога та логопеда були зазначені результати діагностичних досліджень. Фахівці надали свої рекомендації класним керівникам та спеціалістам, які викладають у цих класах щодо продовження створення оптимальних умов для 100% адаптації учнів.

Педагогічний консиліум. Адаптація 10 класу

22.11.2017р. відбувся психолого - педагогічний консиліум за підсумками вивчення стану адаптації учнів 10-А класу до умов старшої школи та нового колективу.
Метою консиліуму було:
- визначити рівень адаптації кожного учня;
- виявити чинники, що перешкоджають успішній адаптації учнів;
- розробити напрямки подальшої роботи за результатами діагностичного дослідження.

IMG 4079 601x401

АДАПТАЦІЯ 5-КЛАСНИКІВ ДО НОВИХ УМОВ НАВЧАННЯ

Картинки по запросу адаптация 5 клас

21 листопада 2017 року вчителі ЗЗШ №65 взяли участь у педагогічному консиліумі "Адаптація учнів 5 класів до нових умов навчання".  Цього навчального року у школі функціонують чотири 5-х класів із загальною кількістю дітей  104 особи. Під час проведення заходу було обговорено психолого-педагогічні особливості кожного учня, коло інтересів школярів. За результатами анкетування батьків визначено, що 90% респондентів відчувають спокій, коли дитина знаходиться у школі. Учні у своїй анкеті зазначили, що загалом адаптувалися до нових умов навчання, проте є предмети, які даються їм важче, ніж у початковій школі.

ФОТОЗВІТ

Методичний міст з елементами тренінгу «Сучасний учитель на шляху до вдосконалення»

24 жовтня 2017 року згідно плану роботи ЗЗШ № 65 на 2017 – 2018 навчальний рік
пройшов методичний захід « Методичний міст з елементами тренінгу «Сучасний учитель
на шляху до вдосконалення» ».
До участі в ньому були запрошені молоді та малодосвідчені вчителі та педагоги –
наставники. Учасники методичного мосту висловили низку очікувань від участі у заході,
найпершими із яких були бажання отримати задоволення від роботи та спілкування. Під
час проведення заходу молоді вчителі змогли показати рівень своїх знань загальної
методики, методів та прийомів навчання, педагоги – наставники поділитися практичними
порадами зі своїми молодими колегами. І молоді, і більш досвідчені вчителі зійшлися
думками в тому, що необхідно більше застосовувати сучасні інтерактивні методи та
прийми, способи організації навчальної діяльності.
Виконуючи вправу "Оголошується вакансія" в групах, педагоги не могли
зупинитися, все продовжуючи та продовжуючи список вимог та якостей, якими повинен
володіти сучасний вчитель.
Особливо корисними та цікавими виявилися практичні поради, якими поділилися
педагоги, які тільки закінчили 3-річний термін навчання в Школі молодого вчителя:
Паліцева Олена Олегівна та Котік Тетяна Валеріївна.
Підводячи підсумки роботи, всі учасники висловили думку про те, що їх
очікування плідної роботи та приємного спілкування виправдалися.

Науково-практична конференція "Педагог майбутнього – визначні риси"

В рамках методичних навчань 11 квітня пройшла науково- практична конференція

"Педагог майбутнього – визначні риси ".

ЗД з НВР Массалова О.О. зупинила увагу педагогічних працівників, які приймали участь в конференції, на тому, що питання формування образу нового вчителя є особливо актуальним на сьогодні, адже в Україні вже іде процес оновлення шкільної освіти. Олена Олегівна ще раз визначила для вчителів ті основні положення в Концепції "Нова українська школа", які стосуються шкільної освіти; вона провела умовні паралелі між рисами моделі випускника нової української школи та рисами нового українського вчителя, який зможе направляти формування особистості випускників, творчо співпрацювати з сучасними дітьми. В своєму виступі заступник директора зупинилася як на особистих рисах вчителів, так і на ознаках педагогічної майстерності, необхідних в умовах сучасного освітнього середовища.  А вчитель інформатики Легуцька Г.О., продовжуючи виступ Массалової О.О., представила до уваги колег практичні наробітки щодо використання різних комп’ютерних програм в своїй роботі, як необхідний елемент освітньої діяльності сьогодні, а особливо в майбутньому, адже працювати із сучасними дітьми, не володіючи навиками роботи на комп’ютері, не користуючись сучасними технологіями, неможливо.

Після закінчення конференції директор школи Чомова С.В. вручила педагогам грамоти та сертифікати за успіхи, яких вони досягли у фахових конкурсах й самоосвітній методичній діяльності.