Консиліум «Адаптація першокласників до умов шкільного життя в Новій українській школі»

Психолого-педагогічний консиліум пройшов в кінці листопада 2018 року. В дружньому діловому колі вчителі перших класів Салапонова Марина Василівна, Орел Яна Сергіївна, Котік Тетяна Валеріївна, Гальченко Вікторія Володимирівна , заступник директора з навчально-виховної роботи Массалова Олена Олегівна, практичний психолог Безклепченко Інна Анатоліївна обговорили ті успіхи та наробітки,які є в роботі щодо організації освітнього процесу перших класів Нової української школи в нашому навчальному закладі. Педагоги та психолог змогли виокремити ті питання,які потребують доопрацювання щодо покращення умов для успішної шкільної адаптації для деяких учнів та намітили шляхи виконання цієї роботи. Загалом вирішили, що в нашому навчальному закладі реформа освіти робить свої перші, але впевнені кроки.

88

99

Методичний семінар – практикум «Початкова освіта Нової української школи: практика змін»

В рамках методичних навчань 26 жовтня 2018 року педагогічний колектив початкових класів зібрався на методичний семінар – практикум «Початкова освіта Нової української школи: практика змін».

Початок семінару – практикуму пройшов у формі "Ранкового кола". Цю форму роботи на прикладі своїх колег показала вчитель 1- Б класу Орел Яна Сергіївна.

ЗД з НВР Массалова О.О. зупинила увагу педагогічних працівників, які приймали участь в семінарі, на тому, що питання реформування початкової школи є особливо актуальним на сьогодні, адже в Україні вже іде процес оновлення шкільної освіти. Олена Олегівна ще раз визначила для вчителів ті основні положення в Концепції "Нова українська школа", які стосуються шкільної освіти, і саме 1- 4 класів.

Вчитель 1-А класу Салапонова Марина Василівна поділилася своїми першими враженнями, успіхами і проблемами, які спіткали вчителя на початку нового навчального року в рамках реалізації Концепції НУШ. А молоді колеги вчитель 1-Д класу Котік Тетяна Валеріївна, вчитель 1-В класу Гальченко Вікторія Володимирівна провели практичні заняття з вчителями початкових класів, під час яких познайомили з декілька ми методиками та технологіями, які впроваджуються в Новій Українській школі і, які вони активно використовують практиці свої роботи.

8

9

viber image10

Педагогічний консиліум. Адаптація 10 класу

27.11.2018. відбувся психолого - педагогічний консиліум за підсумками вивчення стану адаптації учнів 10-А класу до умов старшої школи та нового колективу.
Метою консиліуму було:
- визначити рівень адаптації кожного учня;
- виявити чинники, що перешкоджають успішній адаптації учнів;
- розробити напрямки подальшої роботи за результатами діагностичного дослідження.

IMG 20181127 150654

Психолого-педагогічний брейнстормінг “Компетентнісний підхід – переорієнтація з процесу на результат”

30 січня 2018 року пройшов психолого-педагогічний брейнстормінг (в перекладі з англ. мови - "мозковий штурм")

Психолого-педагогічний брейнстормінг— це нестандартна форма методичної роботи, яка дає можливість виявити загальну ерудицію вчителів, являє собою різновид дискусії, це змагання різних методичних ідей реалізації однієї і тієї самої проблеми.

Психолого-педагогічний брейнстормінг сприяє максимальному долученню членів колективу до спільної групової творчої роботи з підвищення теоретичного та практичного рівнів фахової майстерності. Він дає можливість поєднувати індивідуальні та групові форми роботи з учителями, стимулює їх до творчості.