Науково-практична конференція "Педагог майбутнього – визначні риси"

В рамках методичних навчань 11 квітня пройшла науково- практична конференція

"Педагог майбутнього – визначні риси ".

ЗД з НВР Массалова О.О. зупинила увагу педагогічних працівників, які приймали участь в конференції, на тому, що питання формування образу нового вчителя є особливо актуальним на сьогодні, адже в Україні вже іде процес оновлення шкільної освіти. Олена Олегівна ще раз визначила для вчителів ті основні положення в Концепції "Нова українська школа", які стосуються шкільної освіти; вона провела умовні паралелі між рисами моделі випускника нової української школи та рисами нового українського вчителя, який зможе направляти формування особистості випускників, творчо співпрацювати з сучасними дітьми. В своєму виступі заступник директора зупинилася як на особистих рисах вчителів, так і на ознаках педагогічної майстерності, необхідних в умовах сучасного освітнього середовища.  А вчитель інформатики Легуцька Г.О., продовжуючи виступ Массалової О.О., представила до уваги колег практичні наробітки щодо використання різних комп’ютерних програм в своїй роботі, як необхідний елемент освітньої діяльності сьогодні, а особливо в майбутньому, адже працювати із сучасними дітьми, не володіючи навиками роботи на комп’ютері, не користуючись сучасними технологіями, неможливо.

Після закінчення конференції директор школи Чомова С.В. вручила педагогам грамоти та сертифікати за успіхи, яких вони досягли у фахових конкурсах й самоосвітній методичній діяльності.

СЕМІНАР "ХМАРНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ЗА ТА ПРОТИ"

23 лютого 2017 року педагогічний колектив нашою школи взяв участь у семінарі "Хмарні технології: за та проти". Учасники семінару мали можливість ознайомитися із популярними хмарними сховищами і розглянути сервіси, наявні в них. Наприкінці семінару дійшли висновку, що використання хмарних технологій дає нам ряд переваг (мобільність, мультиформатність, економія часу, підвищення креативного потенціалу вчителя...), проте хмарні сервіси не надають нам 100 % гарантії безпеки наших даних, а їхнє застосування можливе лише за наявності підключення до Інтернету.

ІІІ засідання РМЦ вчителів фізики 11.01.2017р, ЗЗШ №65

Вчителі закладу Легуцька М.А., Легуцька Г.О. в рамках засідання провели практико орієнтований семінар з питання організації та проведенні інтегрованих уроків "фізика - інформатика"

Психолого-педагогічний консиліум «Адаптація першокласників до нових умов шкільного життя»

VR rIuUz7iI

Мета: визначення ступеня адаптації першокласників до шкільного навчання.

Завдання:

• виявити основні проблеми, що з'явилися у першокласників в адаптаційний період;

• визначити напрямки подальшої роботи з учнями 1-х класів.