Методичний марафон

Методичний марафон

Канікулярний час для вчителів ЗЗШ № 65 – це не час для відпочинку, це час для самоудосконалення та перезавантаження.

Саме тому під час весняних канікул, 22 березня 2021 року, був проведений методичний марафон:

І сесія

Цільова аудиторія – вчителі початкових класів та вчителі з колекційного навчання

Методичний захід Час Відповідальні

Ділова гра

«Конструктор уроку.

Сучасний урок в умовах реалізації компетентнісного та діяльнісного підходів"

09.00 – 10.00 ЗД з НВР Массалова О.О.
2

Педагогічний фестиваль у методичній предметній вітальні «Творчий портрет педагога»

(Проведення засіданняШМО вчителів початкових класів)

Массалова О.О.

Керівник ШМО

Салапонова М.В.

3. Майстер – клас "Сучасний контент відкритості освіти: особистий сайт – портфоліо педагога" 11.45 – 12.30

ІІ сесія
Цільова аудиторія – вчителі , як викладають в старших класах
1.

Педагогічні фестивалі у методичних предметних вітальнях «Творчий портрет

педагога» (Проведення засідань предметних ШМО

09.00 – 09.45 Керівники ШМО
2. Майстер – клас "Сучасний контент відкритості освіти: особистий сайт – портфоліо педагога" 10.00 – 11.00

3.

Ділова гра

«Конструктор уроку.

Сучасний урок в умовах реалізації компетентнісного та діяльнісного підходів"

Массалова О.О.

Куц В.В.

ІІІ сесія
Цільова аудиторія – вихователі дошкільного підрозділу
1 Майстер – клас "Сучасний контент відкритості освіти: особистий сайт – портфоліо педагога" 13.00 – 14.00

ІV сесія
Цільова аудиторія – класні керівники
1

Педагогічний фестиваль у методичній вітальні «Творчий портрет класного керівника»

(Проведення засідання ШМО класних керівників)

Маковська В.В.

Керівник ШМО Ковальова В.В.

Методичний семінар - практикум «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладі – основа мотивації подальшого розвитку та успіху»

Методичний семінар - практикум, який був присвячений одному із найактуальніших питань сьогодення в освіті: процесам розбудови та впровадження Внутрішньої системи забезпечення якості освіти, пройшов 02 березня 2021. З метою забезпечення вимог карантинних обмежень та більш пліденої роботи семінар проводився поетапно з різними групами педагогів.

Під час проведення виступили: директор закладу Чомова Світлана Валеріївна, яка наголосила на важливості постійного проведення роботи в цьому напрямку всіма педагогічними працівниками. Освітні експерти з питань інституційного аудиту: ЗД з НВР Массалова О.О. та вчитель іноземної мови Голіщева Г.П. знайомили колектив з інструментарієм, який використовується для проведення роботи в рамках забезпечення якості освітнього процесу в закладах освіти.

АДАПТАЦІЯ УЧНІВ 5 КЛАСІВ 2020

5 1 638

26 листопада 2020 року педагоги ЗЗШ №65 взяли участь у педагогічному консиліумі "Адаптація учнів 5 класів до нових умов навчання" у режимі zoom-конференції. Цього навчального року у школі функціонує 3 5-х класи із загальною кількістю дітей 91 особа. Під час проведення заходу було обговорено психолого-педагогічні особливості кожного учня, коло інтересів школярів. Варто відзначити, що школярі швидко і без проблем опанувати також дистанційний режим роботи.

СПОСТЕРЕЖЛИВИЙ ВИХОВАТЕЛЬ

20200220 144217

20200220 144244

20.02.2020 у дошкільному підрозділі ЗЗШ №65 відбувся семінар-тренінг для педагогічного колективу «Спостережливий вихователь — який він». Метою якого було сприяти усвідомленню важливої ролі спостережливості в педагогічній діяльності; спонукати до самостійного розвитку спостережливості педагогів; шляхом створення творчого колективного проекту з'ясувати, яким має бути спостережливий вихователь; визначити якими є означальні частини іміджу вихователя-професіонала; що може нашкодити доброму іміджу педагога.
Під час семінару-тренінгу педагоги обговорили сутність професійної спостережливості та взяли участь у створенні проекту, яким же має бути спостережливий вихователь та його імідж; проаналізували елементи майстерності педагога; визначили головні риси сучасного педагога; усвідомили роль особистості вихователя у формуванні естетичних смаків дітей.
Висновком семінару-тренінгу є те, що спостережливість вихователя — це його особистісна якість, сутність якої полягає у фіксації та адекватній інтерпретації істотних, характерних і навіть ледь помітних зовнішніх проявів індивідуальних особливостей кожної дитини. На рівень розвитку професійної спостережливості впливають не зовнішні чинники, умови або обставини, а бажання, інтерес і прагнення самого педагога пізнавати та розуміти індивідуальну неповторність і своєрідність кожної дитини.

Консиліум по адаптаціїї учнів 1-х класів

2 грудня 2019 року відбувся психолого-педагогічний консиліум "Адаптація першокласників". Під час його проведення ЗД з НВР Массалова О.О. познайомила колег зі станом виконання вимог щодо створення належних умов НВП для учнів перших класів згідно концепції Нової української школи, а також поділилася підсумками своїх спостережень за періодом адаптації у перших класах. З цікавими розповідями про свої класи виступили класні керівники. У виступах психолога та логопеда були зазначені результати діагностичних досліджень. Фахівці надали свої рекомендації класним керівникам та спеціалістам, які викладають у цих класах щодо продовження створення оптимальних умов для 100% адаптації учнів.

2