Консиліум по адаптаціїї учнів 1-х класів

2 грудня 2019 року відбувся психолого-педагогічний консиліум "Адаптація першокласників". Під час його проведення ЗД з НВР Массалова О.О. познайомила колег зі станом виконання вимог щодо створення належних умов НВП для учнів перших класів згідно концепції Нової української школи, а також поділилася підсумками своїх спостережень за періодом адаптації у перших класах. З цікавими розповідями про свої класи виступили класні керівники. У виступах психолога та логопеда були зазначені результати діагностичних досліджень. Фахівці надали свої рекомендації класним керівникам та спеціалістам, які викладають у цих класах щодо продовження створення оптимальних умов для 100% адаптації учнів.

1

2

Педагогічний консиліум. Адаптація 10 класу

04.12.2019 відбувся психолого - педагогічний консиліум за підсумками вивчення стану адаптації учнів 10-А класу до умов старшої школи та нового колективу.
Метою консиліуму було:
- визначити рівень адаптації кожного учня;
- виявити чинники, що перешкоджають успішній адаптації учнів;
- розробити напрямки подальшої роботи за результатами діагностичного дослідження.

IMG 20191204 151839

АДАПТАЦІЯ УЧНІВ 5 КЛАСІВ. 2019 РІК

2 5416013425941677179

02 грудня 2019 року педагоги ЗЗШ №65 взяли участь у педагогічному консиліумі "Адаптація учнів 5 класів до нових умов навчання". Цього навчального року у школі функціонують чотири 5-х класів із загальною кількістю дітей 99 осіб. Під час проведення заходу було обговорено психолого-педагогічні особливості кожного учня, коло інтересів школярів.  Учні у своїй анкеті зазначили, що загалом адаптувалися до нових умов навчання, проте спостерігається зниження рівня навчальних досягнень. Серед улюблених предметів визначили фізичну культуру, інформатику, ОБМ.

Методичний семінар – практикум «Комунікативна та конфліктологічна компетентність педагога»

29 жовтня 2019 року в рамках проведення Дня методичної роботи в ЗЗШ № 65 плідно та цікаво пройшов семінар-практикум «Комунікативна та конфліктологічна компетентність педагога». Педагоги змогли поновити свої знання з означеного питання активно спілкуючись під час роботи в групах.

1

2

3

4

Методичний турнір «Індивідуальна траєкторія професійного розвитку молодого педагога: теорія і практика»

22 грудня 2018 року в перший день зимових канікул згідно плану роботи ЗЗШ № 65 на 2018 – 2019 навчальний рік пройшов методичний захід «Методичний турнір«Індивідуальна траєкторія професійного розвитку молодого педагога: теорія і практика»».

Для запрошених молодих та малодосвідчених вчителів його провела заступник директора з навчально-виховної роботи Массалова О.О. Під час проведення заходу молоді вчителі змогли показати рівень своїх знань загальної методики, методів та прийомів навчання, висловити свої проблеми в організації освітнього процесу.   Заступник директора надала молодим колегам конкретні рекомендації для використання в роботі. Учасники методичного турніру визначили, що планова самоосвітня діяльність є одним із приорітетних напрямків підвищення своєї професійної компетенції і отримали завдання скласти власну тижневу та місячну циклограму роботи, а також розробити власний план самоосвіти для подальшого руху за індивідуальною траєкторією педагогічного зростання.

IMG 20181222 100537