ІТ-ФОРУМ-2019

IMG 59ef92f9781a5b7d05df710c6d6c5590 V

27 вересня учні ЗЗШ №65 відвідали експо-зону міжнародного ІТ форуму. Вони ознайомилися з новинками та досягненнями українських компаній в ІТ сфері. Дузь Марія взяла участь у конкурсі "Збери комп'ютер" від компанії Мікротрон

КОНКУРС ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА

vitaya

ученицю 7А класу Сущенко Мілану та ученицю 9В класу Черкасову Єлизавету, які здобули ІІІ місце на районному етапі літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка. Найщиріші вітання линуть на адресу наставників наших зірочок Пилипчук В.І. та Ставицкої Л.А. Так тримати!!!

КОНКУРС ІМЕНІ П. ЯЦИКА

У рамках конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика у ЗЗШ №65 проведено І етап битви українських мовників, у якому взяли участь 168 учні закладу. За рішенням журі до ІІ етапу потрапили Хрипко Станіслав (4А), Полєно Олександра (8В), Рибка Дарина (11А).

3425

РИБКУ ДАРИНУ, ЯКА ПОСІЛА ПРИЗОВЕ ІІ МІСЦЕ У КОНКУРСІ, ХРИПКА СТАНІСЛАВА ТА ПОЛЄНО ОЛЕКСАНДРУ, ЯКІ ПОСІЛИ ІІІ МІСЦЕ, А ТАКОЖ ЇХНІХ НАСТАВНИКІВ ШОВКОПЛЯС ОКСАНУ ВАСИЛІВНУ ТА ПАЛІЦЕВУ ОЛЕНУ ОЛЕГІВНУ!