УВАГА! РОЗШУК!

Шановні батьки!

Просимо ознайомитися з інформацією та провести додаткову роз'яснювальну роботу з дітьми.

IMG e24d15537b7465238981aa651ba4cdb0 V

ЗУСТРІЧІ З БАТЬКАМИ НА ПОЧАТКУ РОКУ

IMG 20190909 170328

Традиційно на початку року відбулися зустрічі адміністрації ЗЗШ №65 з батьківською громадськістю, на яких було висвітлено основні шляхи взаємодії між вчителями, учнями, батьками та адміністрацією школи. Нагадуємо, що для швидкої взаємодії з керівництво школи з цього року впроваджено електронну скриньку Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Зустріч з батьками майбутніх першокласників

7 лютого 2019 року відбулися батьківські збори "Знайомтесь, ми – ваша майбутня школа" для батьків, які планують навчання дитини в ЗЗШ № 65.

Директор школи, Чомова Світлана Валеріївна, привітала батьків та ознайомила з особливостями навчання першокласників, а також функціонуванням школи в 2019 - 2020 навчальному році, з концепцією Нової української школи. Особливу увагу приділила новому порядку прийому дітей до школи.

Батьки мали можливість наочно познайомитися з життям та обладнанням школи переглянувши матеріали презентації.

Заступник директора з НВР, Массалова Олена Олегівна, познайомила батьків з нормативними документами та Статутом школи, правилами прийому в 1 клас, режимом роботи школи, особливостями нових освітніх стандартів, представила вчителів майбутніх перших класів.

ВЕРЕСНЕВІ ЗУСТРІЧІ З БАТЬКАМИ

IMG 8767

Традиційно перші вересневі тижні у ЗЗШ №65 були присвячені організації продуктивного проходження навчально-виховного процесу. Ця робота не була б можливою без тісної співпраці з батьками наших учнів. Під час проведення перших настановчих зустрічей вдалося виокремити проблемні питання та накреслити завдання на 2018-2019 н.р. Дякуємо нашій батьківській громадськості за конструктивну співпрацю! Чекаємо чітких проектних розробок у подальшому!

Родительское собрание «Скоро в школу. Знакомство со школьными правилами и традициями»

23 января 2017 года состоялось родительское собрание «Скоро в школу. Знакомство со школьными правилами и традициями» с родителями будущих первоклассников .

Родители имели возможность наглядно увидеть материально-техническое обеспечение школы в духе Новой украинской школы.

Директор школы, Чомова Светлана Валерьевна, ознакомила родителей с особенностями обучения первоклассников, а также функционированием школы в 2018 – 2019 учебном году, с концепцией Новой украинской школы.

Заместитель директора по УВР, Массалова Елена Олеговна, познакомила родителей с нормативными документами и Уставом школы, правилами приёма в 1 класс, режимом работы школы, особенностями новых образовательных стандартов, представила учителей будущих первых классов.

IMG 5799 500x333