ВИБІР ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 5 КЛАСУ

Похожее изображение

12 січня 2018 року відбулося засідання педагогічної ради, на якому було обговорено підручники, що рекомендовані МОН України для навчання учнів 5 класу. Наводимо протокол педради та перелік обраних підручників.

Засідання педагогічної ради від 26 грудня 2017 року

26 грудня 2017 року

відбулося засідання педагогічної ради

На засіданні педагогічної ради були розглянуті питання згідно порядку денному:

1. 1. Стан роботи колективу з питання охорони праці та безпеки життєдіяльності.
  2. 2. Про проведення повторного інструктажу з охорони праці та пожежної безпеки з працівниками школи.
  3. 3. Стан здоров’я учнів закладу. Результати поглиблених медичних оглядів. Профілактика захворюваності школярів, забезпечення санітарно – гігієнічних умов навчання, рівня ефективності здійснюваних профілактичних заходів.
  4. 4. Про стан харчування дітей в 2017 році.
  5. 5. Про результати навчальних досягнень учнів за І семестр 2017-2018 н.р.
  6. 6. Про організацію набору учнів до 1-го та 10-го класу на 2018-2019 н.р.
  7. 7. Про дотримання вимог Положення про золоту медаль "За високі досягнення у навчанні" та срібну медаль "За досягнення у навчанні". Про визначення претендентів на нагородження медалями.
  8. 8. Про виконання перспективного плану вивчення стану викладання предметів

WP 20171226 09 05 05 Pro 500x373

Засідання педагогічної ради 23.11

23 листопада відбулося чергове засідання педагогічної ради закладу. До порядку денного були винесені наступні питання:

1. «Функціонування та розвиток інформаційно-освітнього середовища закладу освіти: проблеми, досвід, безпека та перспективи »
  2. Про підсумки ВШК за листопад 2017-2018 навчального року.

Про функціонування та розвиток інформаційно – освітнього середовища закладу доповідали заступники директора з навчально-виховної роботи Массалова О.О. та Маковська В.В., а також з цього питання виступили: вчитель інформатики Легуцька Г.О. та вчитель англійської мови Саакян С.В. В своїх виступах вони наголосили, що створення інформаційно-освітнього середовища школи дуже важливо в сучасному інформаційному суспільстві, а особливо в умовах оновлення освітньої галузі. Всі виступаючі відмітили ті позитивні наробки, які є в закладі з означеного питання та перспективи подальшого розвитку саме цього напрямку.

Рішенням педагогічної ради для створення та втілення в життя закладу діючої власної моделі інформаційно-освітнього середовища було організовано роботу творчої групи; була визначена необхідність подальшої системної роботи блогів предметних кафедр.

Директор закладу Чомова С.В. ознайомила членів педагогічної ради з результатами ВШК за листопад 2017 року та запропонувала: визначити план ВШК за листопад повністю виконаним, підсумки визначити задовільними та забезпечити виконання рекомендацій наданих за підсумками ВШК.

IMG 4135 601x401

IMG 4137 601x401