ДОПОМОГА НЕПОВНОЛІТНІМ

Dity

У разі виникнення проблемних питань учні закладу можуть звертатися по допомогу до практичного психолога Безклепченко Інни Анатоліївни чи соціального педагога Луценко Єлизавети Вікторівни.

Нормативна база соціального захисту учнів

Похожее изображение

Робота з соціального захисту учнів побудована відповідно з Конвенцією ООН про права дитини, Сімейним Кодексом України, Законом України від 01.06.2000 року №1768-III «Про охорону дитинства» (із змінами і доповненнями), Законом України від 28.02.1991 року № 796-ХІІ "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (із змінами і доповненнями), Законом України від 21.11.1992 року №2811-ХІІ «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» (із змінами і доповненнями), Законом України від 16.11.2000 року №2109-ІІІ «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» (із змінами і доповненнями), Законом України від 13.01.2005 року №2342-ІV «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Законом України від 02.06.2005 року №2623-ІV «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», Постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.1994 року №226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» (із змінами і доповненнями), Постанови Кабінету Міністрів України від 03.06.1999 року №961 «Про деякі заходи щодо підтримки здоров'я сім'ї, безпечного материнства і відповідального батьківства» (із змінами).
Основні завдання :
■ створення сприятливих умов для фізичного, психічного, соціального і духовного розвитку дітей, забезпечення їх правового та соціального захисту;
■ допомога в розвитку творчих і потенціальних здібностей дітей;
■ соціальний захист дітей пільгового контингенту.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВІДПОЧИНОК У ТАБОРІ "АРТЕК" 2017-2018

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до державного підприємства України "Міжнародний дитячий центр "Артек" за рахунок бюджетних коштів

I. Загальні положення
1. Державне підприємство України "Міжнародний дитячий центр "Артек" (далі - ДПУ "МДЦ "Артек") є дитячим закладом оздоровлення та відпочинку, в якому діти, направлені на оздоровлення та відпочинок, беруть участь у виховних, патріотичних, оздоровчих, розважально-ігрових програмах, спортивних змаганнях, всеукраїнських фестивалях, набувають досвіду громадської діяльності та спілкування з однолітками з різних адміністративно-територіальних одиниць України.
2. У цьому Положенні терміни вживаються у значеннях, наведених в Законі України "Про оздоровлення та відпочинок дітей".
3. У ДПУ "МДЦ "Артек" організовуються оздоровчі та тематичні зміни.
4. До ДПУ "МДЦ "Артек" направляються діти віком:
від 8 до 16 років включно - у період з кінця вересня до середини травня;
від 7 до 17 років включно - у період із середини травня до кінця вересня.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВІДПОЧИНОК У ТАБОРІ "МОЛОДА ГВАРДІЯ" 2017-2018

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до державного підприємства „Український дитячий центр „Молода гвардія" за рахунок бюджетних коштів

I. Загальні положення
1. Державне підприємство „Український дитячий центр „Молода гвардія" (далі - ДП „УДЦ „Молода гвардія") є дитячим закладом оздоровлення та відпочинку, в якому діти, направлені на оздоровлення та відпочинок, беруть участь у виховних, патріотичних, оздоровчих, розважально-ігрових програмах, спортивних змаганнях, всеукраїнських фестивалях, набувають досвіду громадської діяльності та спілкування з однолітками з різних регіонів України.