Дніпровські пороги

ДНІПРОВСЬКІ ХВИЛІ В ЗЗШ №65

З нагоди відзначення Дня захисника України у ЗЗШ №65 відбувся військово-патріотичний захід "Дніпровські пороги". Майбутні захисники України мірялися силами навкулачки, демонстрували свої стрілецькі здібності, дотепно зображали героїв українських народних пісень, тренували статуру, будували козацькі човни, змагалися у бліц-турнірі "Сторінками історії...". Усі учасники отримали почесні звання козацької старшини.

Патріот Вітчизни

«Пам'ятаємо! Шануємо! Вимагаємо!» під таким гаслом в Запорізькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 65 відбувся військово-спортивний захід «Патріот Вітчизни» з нагоди визволення міста Запоріжжя від німецьких загарбників. Для проведення заходу «Патріот Вітчизни» були підібрані завдання таким чином, щоб учні змогли відчути себе справжніми патріотами – захисниками, які зможуть силою, розумом, винахідливістю захистити або допомогти в скрутну годину...

ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ

29.10.2015 3 450x300

Шановні ветерани!

Від щирого серця поздоровляємо Вас з Днем визволення України від фашистських загарбників!В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.
                                                                                    Котектив ЗЗШ №65

ДЕНЬ ЗВІЛЬНЕННЯ ЗАПОРІЖЖЯ

16016

У Запорізькій ЗШ №65 пройшов цикл уроків-реквіємів, присвячений 75-ій річниці звільнення Запоріжжя від фашистських загарбників. За два роки німецької окупації від рук фашистів загинули 35 тис жителів міста, а 58 тис молодих людей окупанти вивезли до Німеччини на примусові роботи. Школярі вшанували пам'ять про загиблих, ознайомилися з трагічними сторінками воєного лихоліття рідного міста.

ДЕНЬ МІСТА

ДЕНЬ РІДНОГО МІСТА

В нашій школі до цієї події в класних колективах пройшли Єдині уроки, під час яких учні мали змогу ознайомитися з історією міста, його славетними традиціями, обговорити його сьогодення; молодші школярі присвятили Дню міста свої малюнки.