ДЕНЬ СЛОВ'ЯНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА КУЛЬТУРИ

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???µ???? ???»????'?????????????? ???????µ???????????? ?? ?????»??????????

У рамках концепції національно-патріотичного виховання в школі пройшов день слов'янської писемності і культури. Основною метою всіх заходів, що проводяться в цей день, було ознайомлення з зі слов'янськими традиціями, звичаями, писемністю. У вестибюлі і рекреаціях була організована виставка пізнавальних матеріалів.

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ 2018

?????????¶?µ?µ ???·???±???°?¶?µ?????µ

17 ТРАВНЯ 2018 РОКУ УЧНІ ЗЗШ №65 ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ДНЯ ВИШИВАНКИ. ШКОЛЯРІ ЗАЛЮБКИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПАРАДІ ВИШИВАНОК, ХИЗУЮЧИСЬ СВОЇМ ЕТНОВБРАННЯМ.

ВІДЕОФАКТ

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ 2018

Картинки по запросу день українського добровольця

"З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості", - Верховна Рада України постановила - "Установити в Україні День українського добровольця, який відзначати щорічно 14 березня".

Хоч це Свято і є новим для національного календаря України, проте явище, якому воно присвячено, споконвіку супроводжує дружній український народ. Яскрава національна риса, благословення і традиція українського народу - бути небайдужим до свого сьогодення та майбуття, до долі своїх дітей, честі і пам'яті своїх славних батьків. З нагоди відзначення свята у ЗЗШ №65 відбулися інформаційні хвилинки та виховні годни. Деякі учні поділилися із спільнотою своїми спогадами і переживаннями, адже серед батьків наших школярів також є добровольці!

УКРАЇНСЬКІ ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ ТА АТРИБУТИ

Картинки по запросу день інформування

Сучасна Україна увібрала в себе державницькі традиції Української Народної Республіки, зокрема її державні символи (герб-тризуб, гімн "Ще не вмерла Україна", синьо-жовтий прапор) та атрибути (грошова одиниця – гривня).
25 лютого 2018 року виповнюється 100 років, відколи тризуб став державним гербом УНР. Перед тим офіційно затвердили прапором торговельного флоту синьо-жовте полотнище. Воно сприймалося як національний стяг. Із початком Української революції також утвердився гімн "Ще не вмерла Україна". Його виконанням завершувалося проголошення доленосних рішень. Важливим атрибутом держави є гроші. 1 березня 100 років тому Центральна Рада ухвалила закон про гривню.