ДЕНЬ СЛОВ'ЯНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА КУЛЬТУРИ

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???µ???? ???»????'?????????????? ???????µ???????????? ?? ?????»??????????

У рамках концепції національно-патріотичного виховання в школі пройшов день слов'янської писемності і культури. Основною метою всіх заходів, що проводяться в цей день, було ознайомлення з зі слов'янськими традиціями, звичаями, писемністю. У вестибюлі і рекреаціях була організована виставка пізнавальних матеріалів.

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ 2019

817527

16 ТРАВНЯ 2019 РОКУ УЧНІ ЗЗШ №65 ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ДНЯ ВИШИВАНКИ. ШКОЛЯРІ ЗАЛЮБКИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПАРАДІ ВИШИВАНОК, ХИЗУЮЧИСЬ СВОЇМ ЕТНОВБРАННЯМ.

ВІДЕОФАКТ

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ 2018

Картинки по запросу день українського добровольця

"З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості", - Верховна Рада України постановила - "Установити в Україні День українського добровольця, який відзначати щорічно 14 березня".

Хоч це Свято і є новим для національного календаря України, проте явище, якому воно присвячено, споконвіку супроводжує дружній український народ. Яскрава національна риса, благословення і традиція українського народу - бути небайдужим до свого сьогодення та майбуття, до долі своїх дітей, честі і пам'яті своїх славних батьків. З нагоди відзначення свята у ЗЗШ №65 відбулися інформаційні хвилинки та виховні годни. Деякі учні поділилися із спільнотою своїми спогадами і переживаннями, адже серед батьків наших школярів також є добровольці!

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ

88103f4 shevchenko

Живе Кобзар у пам'яті народу,
Живуть його слова, і мрії, і думки.
Хоч зазнавав великі перешкоди,
Та спадщина його сягла в віки...
Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім'я Тараса Григоровича Шевченка, славетного і величного митця, людини планетарного масштабу. Учні ЗЗШ №65 провели ряд тематичний літературних віталень  з нагоди  відзначення пам'яті про митця.

ВИДАТНІ ІМЕНА УКРАЇНИ 2019

Картинки по запросу ВИДАТНІ УКРАЇНЦІ

28 лютого 2019 року учні ЗЗШ №65 провели вже традиційну гру-репортаж "Видатні імена  України". Школярі отримали змогу відчути себе у ролі журналістів, режисерів та операторів. Героями їхніх репортажів стали як корифеї українського культурного небосхилу, так і видатні імена сьогодення. Учні презентували невідомі широкій аудиторії факти з життя Леоніда Каденюка, розкрили секрети успіху Євгенії Гапчинської, Влада Ями, гурту "Казка", згадати культового для України співака, лідера групи "Скрябін" Андрія Кузьменка, дали привід повесилитися аудиторії, описуючи пригоди Сергія Притули.