НОВИЙ РІК 2018-2019

Свинка рохкає уже, Новий рік усім несе...

А учні ЗЗШ №65 побували у Новорічному звірополісі, адже в гості до нас завітали мешканці спекотної Африки і залюбки повеселилися з  малечею. Ну а учні середньої та старшої ланок не стали чекати гостей, а влаштували собі неабиякий новорічний калейдоскоп.

Дякуємо всім, хто створював святковий настрій впродовж останніх тижнів 2018 року. Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо миру та злагоди у ваших родинах!

Всесвітній день боротьби зі СНІД

img9

У рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом учні ЗЗШ №65 долучилися до обговорення однієї з найважливіших  проблеми  ХХІ століття. Школярі наголосили на важливості порузуміння з людьми, що хворі на СНІД, а також обговорили шляхи профілактики цієї хвороби.

ВЕЛИКИЙ КОНЦЕРТ ДО 35-РІЧНОГО ЮВІЛЕЮ

заставка юбилей

26 жовтня 2018 року Запорізька загальноосвітня школа №65 відмітила свій 35-річний ювілей. Це були 35 років праці, пошуку, творчих звершень.
А починалося все в далекому 1982 році, коли в Шевченківському районі міста Запоріжжя по вулиці 8 Березня за активної участі колективу Запорізького моторобудівного заводу і персонально його директора Омельченка Василя Івановича почалося будівництво нової школи. Менше ніж через півтора року зросла красуня-новобудова. 1 вересня 1983 року за новенькі парти в світлих затишних класах сіли півтори тисячі дівчат і хлопців. Учням і педагогічному колективу нашої школи був вручений символічний ключ, з пам'ятним написом: «Учням, педагогічному колективу середньої школи № 65 побудованої на кошти Запорізького виробничого об'єднання «Моторобудівник» на честь відкриття». Співпраця школи №65 та АТ «Мотор Січ» триває і до тепер. Випускники школи Гординський В.Г. та Зінченко А.В., що нині обіймають керівні посади на підприємстві, презентували ЗЗШ №65 спортивний інвентар. А депутатський корпус «Нової політики» подарував закладу-ювіляру акустичну систему. На тому подарунки не закінчилися. Весь трудовий колектив школи отримав від профспілкової організації педагогічних працівників Шевченківського району приємний сюрприз: диспенсер.
Запорізька загальноосвітня школа №65 має не тільки багате минуле, творче сучасне, а й широкі перспективи розвитку на майбутнє, які ґрунтуються на високому професіоналізмі вчительського колективу, співпраці з батьківською громадськістю, наполегливості учнів. Ми щиро вдячні нашим друзям, неперевершеним артистам ансамблю бального танцю "Грація", хореографічному ансамблю "Козачата", театру сучасної хореографії "Фенікс" за привітання! Будемо намагатися розвиватися і у подальшому. До зустрічі через 5 років на відзначенні нового ювілею!

ВИБІР СИЛЬНИХ

СПОРТ І ПОЛІЦІЯЯ

18 жовтня 2018 року учні ЗЗШ №65 долучилися до проекту «Спорт – вибір сильних», що був започаткований Управлінням превентивної діяльності ГУНП в Запорізькій області на початку жовтня поточного року і має на меті популяризацію здорового способу життя й профілактику правопорушень серед підлітків. Школярам продемонстрували різні види бойових мистецтв. Ба більше! Вони також долучилися до спортивного тренування! Дякуємо організаторам проекту за заряд позитивних емоцій та посмішки на обличчях наших вихованців!