ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ У 2018 РОЦІ

Похожее изображение

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року.
Голокост, Шоа – переслідування та масове винищення нацистами євреїв під час Другої світової війни. Жертв знищували лише за етнічну приналежність. Масовою братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр. Масові розстріли тут розпочалися відразу після вступу нацистів до Києва. Від 27 вересня відбувалися щоденні масові розстріли євреїв – військовополонених і цивільних громадян. Їх пік припадає на 29 – 30 вересня, тривалість – щонайменше до кінця жовтня 1941 р. За цей час загинуло 33 771 осіб. До кінця вересня 1943 р. Бабин Яр продовжував залишатися місцем регулярних розстрілів і захоронень. Серед постраждалих – комуністи-підпільники, роми, душевнохворі, заручники, моряки Дніпровської флотилії, в'язні гестапо, українські націоналісти. Весною 1942 р. починає діяти Сирецький концтабір. Бабин Яр став останнім місцем і для його численних ув'язнених. Бабин Яр – некрополь для більше ніж 100 000 цивільних громадян та військовополонених.
В знак пошани загиблих учні ЗЗШ №65 провели загальні години пам'яті.

ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Картинки по запросу ГЕРОЇ КРУТ

29 січня 2018 року учні ЗЗШ №65 вшанували події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров'ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами. В закладі працювали інформаційні вісники, було проведено класні години із зазначеного питання.

АКЦІЯ "ГОДІВНИЧКА-2018"

Похожее изображение

Вже вкотре поспіль учні ЗЗШ №65 долучаються до проведення акції милосердя "Годівничка". З кожним роком діти перевершують самі себе, майструючи домівки для птахів. Найбільш активними цього року стали учні початкової школи. Так тримати!

СВЯТО ДЛЯ МАЛЕЧІ

Картинки по запросу ВІРШ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Нічка зорі розсипає,
Тихо-тихо сніг лягає,
Він до кожного віконця
Диво-дивне наближає.

І Андрійко, і Марійка
Кожен з них чудес чекає,
Бо готуються зустріти
Час Святого Миколая.

Знають діти: Миколай
Добрих, чемних поважає,
Гарним дітям у панчішку
Він дарунок укладає.
Хто не слухав - тому різку
Під подушкою ладнає.
Н. Яременко

В рамках відзначення Дня Святого Миколая у ЗЗШ №65 було організовано книжкову виставку, у бібліотеці кожний з відвідувачів отримав не тільки цікаву інформацію щодо свята, а також поживився солодощами від хранительки шкільної бібліотеки Твердохліб Г.М.. Приємним сюрпризом для школярів стало вручення кожному класу різнокольорових смайлів, що будуть веселити учнів протягом всього навчального року. І, звичайно, класні колективи влаштували своє незабутнє дійство!

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ІНВАЛІДІВ 2017

Картинки по запросу міжнародний день інвалідів

Напередодні Міжнародного дня інвалідів учні 5-х класів обговорили вкрай серйозні проблеми буття. Діти дізналися, що у 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем людей з обмеженими можливостями. Школярі присвятили цю годину спілкування проблемам інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя.