ПОЧАТОК НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

ШАНОВНІ УЧНІ ТА БАТЬКИ!

Пробний день в ЗЗШ №65 відбудеться 29.08.2019 року о 09.00.

Святкування Першого дзвоника заплановано на 02.09.2019 року. Початок о 08.00. Усі подробиці проведення свята повідомлять класні керівники під час зустрічі 29.08.2019.

До уваги батькам першокласників 2019-2020 року

Відповідно до п.4 ст. 18 Закону України «Про освіту», ст. 6, 18 Закону України «Про загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», пп 2, п1 розділу ІІ   наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 №564/32016, рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради №184 від 20.04.2018 "Про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів в м. Запоріжжя"(зі змінами), п. 2.6. Статуту Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №65 Запорізької міської ради Запорізької області, затвердженого наказом департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 28.11.2016 року №572р, наказом по ЗЗШ №65 від 31.05.2018 №197 здійснено зарахування учнів до перших класів. Результати оприлюднено на інформаційному стенді закладу (вестибюль).

Для реєстрації на ЗНО та вступу до вишів абітурієнтам потрібно оформити ID-картку

ДМС УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

вул. Незалежної України, 90, м. Запоріжжя, 69005, Тел. (fax): +38(0612) 33-05-54,+38(0612) 33-03-74

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., web: https://dmsu.gov.ua/zaporizhzhia, КодЄДРПОУ 37834773

Управління ДМС України в Запорізькій області нагадує, що школярі, яким виповнилося 14 років, мають своєчасно звернутися до територіального підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації для оформлення ID-картки.

Сьогодні вперше паспорт оформлюється після досягнення 14-річного віку, при цьому ця адмінпослуга є безкоштовною.

Докладну інформацію про процедуру оформлення ID-картки та контактну інформацію щодо розташування територіальних підрозділів служби можна знайти наофіційному сайті Державної міграційної служби (dmsu.gov.ua).

Для школярів своєчасне оформлення паспорта є необхідним, адже його копію потрібно подавати в комплекті документів для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання.

Подавати для реєстрації інший документ можуть лише такі категорії:

- особи, які не мали можливості отримати паспорт в зв’язку з тим, що проживають на окупованій території та лінії зіткнення, – свідоцтво про народження;

- іноземці та особи без громадянства – копію паспорта або іншого документа, що посвідчує особу;

- особи, які звернулися за захистом в Україні, – копію довідки про звернення за захистом в Україні;

- особи з окупованої території, які є учнями (слухачами, студентами) закладів освіти на підконтрольній Україні території, якщо вони втратили документ, що посвідчує особу, і не мають можливості його відновити – довідку із закладу освіти з фотокарткою.

Усі інші громадяни України подають для реєстрації на ЗНО виключно паспорт. Цей же документ пред’являється учасником ЗНО для допуску до пункту тестування.

Окрім цього, питання своєчасного отримання паспорта є актуальним для тих школярів, які 2019 року планують вступати на молодшого спеціаліста чи молодшого бакалавра після 9-го класу.

Зокрема, під час подання заяви на вступ необхідно пред’явити оригінал документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, і подати його копію. Одним з таких документів є паспорт громадянина України. Водночас свідоцтво про народження не є документом, що посвідчує особу (http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/5492-17).

Тому майбутнім вступникам варто заздалегідь потурбуватися про оформлення паспорта (або іншого документа, що посвідчує особу), адже вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті учні, яким 14 років виповниться після 1 травня 2019 року.

Прес-служба УДМС України в Запорізькій області

ВАЖЛИВО!

Шановні батьки!

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 19.09.2018 № 398р «Про проведення роз'яснювальної роботи серед батьківської громадськості» доводимо до вашого відома пункт 15 «Зупинка і стоянка» Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 № 1306.