МАРАФОН

ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ!

27 квітня 2019 року відбудеться біговий марафон. Місце: від вул. Гагаріна до площі Запорізької. Організатор: "Нова пошта". Початок о 09.00.

ПРИШКІЛЬНИЙ ТАБІР-2019

Картинки по запросу пришкільний табір

Шановні батьки!

Доводимо до Вашого відома, що орієнтовно в період з 03.06.2019 р. по 27.06.2019 р. (18 днів) на базі ЗЗШ №65 буде функціонувати пришкільний табір денного перебування дітей. Табір здійснюватиме свою роботу по будням з 08.00 до 17.00.
Інформація щодо вартості харчування однієї дитини в день буде доведена до Вашого відома після прийняття відповідного рішення виконавчим комітетом Запорізької міської ради. Розмір батьківської плати за перебування дитини в пришкільному таборі буде становити 20% від затвердженої вартості харчування. Звільненню від батьківської плати підлягають наступні категорії дітей:
- діти-сироти;
- діти, які залишились без піклування батьків;
- діти з сімей, що потерпіли внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС;
- діти, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків;
- діти з малозабезпечених сімей;
- діти, які потрапили у складні життєві умови;
- діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;

- діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

Слідкуйте за подальшою інформацією на сайті закладу.

Адміністрація ЗЗШ №65

До уваги батькам першокласників!

Перелік документів для зарахування до школи:

1.Заява одного з батьків дитини за зразком (бланк видає секретар).

2.Копія свідоцтва про народження дитини

3.Медична довідка №086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду".

4.Оригінал/копія медичного документу №063/о "Карта профілактичних щеплень.

Документи приймаються до 31 травня 2019 р.:

щодня з 08.00 до 17.00 (обід з 12:00 до 13:00)

(п'ятниця з 08.00 до 15.45)

Рекомендуємо всім батькам пройти з Вашою дитиною індивідуальну консультацію шкільного психолога та вчителя

Заняття

з майбутніми першокласниками будуть проводитись щосереди з 20 лютого по 17 квітня 2019 року.

Початок занять 0 17.00.

На заняттях необхідно: бейджик з іменем дитини, простий олівець та набір кольорових олівців

Телефон для довідок:  (061) 286-24-51

Адреса ЗЗШ № 65: пр. Моторобудівників, 26

Додаткову інформацію про школу Ви можете отримати завітавши на наш сайт.

Сайт школы:: http://school65.zp.ua

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE

ЗНУ запрошує випускників шкіл до участі в безкоштовних пробних тренінгах із ЗНО

Із 14 січня2019року в Запорізькому національному університеті розпочинається реєстрація на безкоштовні пробні тренінги із ЗНО-2019.

Майже десять років поспіль, за підтримки ректора ЗНУ Миколи Фролова та завдяки зусиллям колективу вишу, на базі Запорізького національного університету проходять безкоштовні пробні тренінги з усіх предметів, включених до переліку ЗНО.

Цьогоріч 10 лютого всі охочі випускник шкіл зможуть взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні з біології і фізики (початок о 09.00). Цього ж дня в ЗНУ пройдуть тренінги з хімії та географії (початок о 13.00).

24 лютого о 09.00 запрошуємо майбутніх абітурієнтів до ЗНУ на безкоштовні тренінги із української мови та літературиО 13.00 цього дня відбудуться тренінги з іноземної мови.

03 березня тренінги із математики о 09.00 та о 13.00 з історії України.

Основною платформою підготовки до ЗНО-2019є відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ, на базі якого працює консультаційно-реєстраційний центр, де можна також здійснити й реєстрацію на ЗНО, отримати потрібні консультації фахівців та допомогу. На базі цього підрозділу і здійснюється діяльність центру, де, зокрема можна зареєструватись на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, яке триватиме з 8 по 31 січня включно. Також, завітавши сюди, ви зможете отримати вичерпні консультації висококваліфікованих фахівців та допомогу в оформленні потрібних для участі у вступній кампанії документів.

Нагадаємо, що звернутися до консультаційно-реєстраційного пункту ЗНУ можна, завітавши за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, буд. 66 Б, навчальний корпус №2, каб. 204, 209 або за телефонами:(061) 289-12-96, 228-75-41.

Графік роботи: понеділок-четвер – із 8.30 до 17.30, п’ятниця – із 8.30 до 16.15 (обідня перерва – з 12.00 до 12.45).

Також дізнатися більше можна, перейшовши за покликанням: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/pidrozdily/11582/11588

Докладніше про умови участі в пробному тестуванні від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти можна дізнатися на сайті www.dneprtest.dp.ua або за електронною адресою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.