ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ 05.12.19

вкл. .

До уваги батьків учнів ЗЗШ №65!

05 грудня 2019 року у закладі проводиться Година спілкування. Ви маєте можливість поспілкуватися з вчителями з приводу навчальних досягнень ваших дітей. Зверніть увагу, що вранці 05.12.19 на сайті з'явиться інформація про вчителів, які, можливо, будуть на лікарняному.

Графік прийому:

Вчитель Кабінет Час
Авраменко Наталія Василівна Мала спортивна зала 16.15-18.00
Александрович Оксана Володимирівна 350 16.15-18.00
Бабич Галина Іванівна 355 16.15-18.00
Барановська Юлія Сергіївна 345 16.15-18.00
Безклепченко Інна Анатоліївна 227 16.15-18.00
Безручко Ірина Юріївна 236 16.15-18.00
Паліцева Олена Олегівна 107 16.15-18.00
Вдовиченко Валерій Миколайович 102 16.15-18.00
Вовк Євгеній Петрович Велика спортивна зала 16.15-18.00
В'южаніна Світлана Володимирівна 225 16.15-18.00
Голіщева Ганна Петрівна 347 16.15-18.00
Гончаренко Анжела Григорівна 224 ЗВІЛЬНИЛАСЯ 16.15-18.00
Григор’єва Лілія Ярославівна 233 16.15-18.00
Деревінська Ярослава Романівна 344 16.15-18.00
Дехтяренко Віта Віталіївна         358 16.15-18.00
Орел Яна Сергіївна 223 16.15-18.00
Дулова Галина Анатоліївна 101 16.15-18.00
Духновська Галина Олександрівна 104 16.15-18.00
Іванюк Галина Анатоліївна 357 16.15-18.00
Кияшко Юлія Василівна 356 16.15-18.00
Ковальова Вікторія Валеріївна 226 16.15-18.00
Колюк Ігор Валентинович 100 16.15-18.00
Кондрус Ганна Олександрівна 234 ЛІКАРНЯНИЙ 16.15-18.00
Костіна Тетяна Анатоліївна 345 16.15-18.00
Котій Наталія Володимирівна 349 16.15-18.00
Котік Тетяна Валеріївна 235 16.15-18.00
Кузьменко Ольга Михайлівна 353 16.15-18.00
Куц Вікторія Володимирівна 219 16.15-18.00
Легуцька Марина Арсентіївна 358 16.15-18.00
Легуцька Ганна Олександрівна 111 16.15-18.00
Маковська Вікторія Валеріївна 216 16.15-18.00
Малікова Наталія Анатоліївна 230 16.15-18.00
Массалова Олена Олегівна 220 16.15-18.00
Меркулова Вікторія Станіславівна 357а 16.15-18.00
Пилипчук Валентина Іванівна 109 16.15-18.00
Плясецька Яна Сергіївна 353 16.15-18.00
Маріч Ольга Миколаївна 346 16.15-18.00
Ноздріна Тетяна Олександрівна 234 16.15-18.00
Репешко Ірина Володимирівна 222 16.15-18.00
Решетнікова Юлія Іванівна 108 16.15-18.00
Розсохач Світлана Олександрівна 344 16.15-18.00
Саакян Світлана Володимирівна 231 16.15-18.00
Савенко Тетяна Іванівна 229 16.15-18.00
Салапонова Марина Василівна 106 16.15-18.00
Сарахман Аліна Ігорівна Мала спортивна зала 16.15-18.00
Сидір Катерина Олександрівна 224 16.15-18.00
Ставицька Лілія Анатоліївна 348 16.15-18.00
Степанова Лариса Василівна 100 ОСОБИСТА ВІДПУСТКА 16.15-18.00
Тарасова Тетяна Гелівна 230 16.15-18.00
Фесенко Надія Анатоліївна 351 16.15-18.00
Шовкопляс Оксана Василівна 110 16.15-18.00
Шаповалова Любов Анатоліївна 356 16.15-18.00
Шаповалова Тетяна Григорівна 103 16.15-18.00
Чаровата Ірина Миколаївна Велика спортивна зала 16.15-18.00
Черняк Катерина Юріївна 105 16.15-18.00
Чомова Світлана Валеріївна 218 16.15-18.00