Мови, які вивчаються в закладі

Відповідно до п. 1.13 Статуту Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №65 мовою навчання в закладі є російська мова.

З 2018 - 2019 навчального року, згідно з вимогами нового Закону України "Про освіту", навчання ведеться держаною українською мовою.

В 2019-2020 навчальному році повністю українською мовою навчаються чотири перших класи та чотири других класи, а це 207 учнів.

1-2 класи: українська мова викладання

3-11 класи: російська мова викладання (викладання історії, англійської. німецької, французької мов, правознавства, мистецтва, громадянської освіти, захисту Вітчизни здійснюється державною мовою)

В закладі забезпечується виконання нормативних вимог щодо повного оволодіння учнями державною мовою.

З першого класу учні вивчають першу іноземну мову - англійську. З п'ятого класу, враховуючи інтереси учнів та за запитом батьків, вивчається друга іноземна мова - французька або німецька.