РАЙОННІ ЗМАГАННЯ "ЩО? ДЕ? КОЛИ?". КВІТЕНЬ 2018

IMG 6463

12 квітня 2018 року на базі ЗЗШ №65 проходив черговий тур інтелектуальних змагань гри "Що? Де? Коли?". команда нашої школи "То. Здесь. Сейчас" традиційно опинилася у фаворитах, здобувши ІІ місце. Вітаємо наших гравців!!!!

IMG 6438

IMG 6439

IMG 6442

ВЕСНЯНИЙ ФРІСТАЙЛ 2018

Картинки по запросу кумедні УЧНІ МАЛЮНКИ

Весна цього року не радує. Похмура погода, сірий колір скрізь, понурий настрій. Але тільки не в ЗЗШ №65!!!!!!! Наші учні кинули виклик похмурості та апатії, організувавши під керівництвом Легуцької М.А. захопливе дійство "Весняний фрістайл". Школярі демонстрували кумедні візитівки класу, намагалися не потонути у бурхливому морі літер, демонстрували вокальні вміння. Загалом дивували та смішили. Дякуємо за світлі емоції!!!!!!!

ЗАСІДАННЯ РМО КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ

Картинки по запросу мо класних керівників

15 листопада 2017 року на базі школи пройшло засідання  методичного об'єднання класних керівників Шевченківського району. Методист РМЦ Атюшева Н.М. відкрила методичний захід, наголосивши на важливості таких зустрічей. Досвідчені класні керівники ЗЗШ №65, ЗЛ №34, ЗНВК "Вибір" поділилися з колегами своїми напрацюваннями щодо участі у конкурсі "Класний керівник року", підготовки наукових робіт у рамках Міської педагогічної виставки, форм роботи з національно-патріотичного виховання школярів.

ОСІННЯ ФЕЄРІЯ-2017

Похожее изображение

В останній день осені перед канікулами учні ЗЗШ №65 не сумували, оскільки у закладі тривав марафон "Осіння феєрія". Протягом 5 з половною годин учні 6-11 класів демонстрували свої вміння віршування, дизайнерські речі створені власними руками, представили свою рекламу овочів та взяли участь у конкурсах: "Вітер-силач", "Осінній падолист", "Іди, іди, дощику!", "Лісовий опеньок". Дякуємо учасникам за незабутні враження!!!

ЩО? ДЕ? КОЛИ? ОСІННІЙ ЕТАП

Похожее изображение

26 жовтня 2017 року на базі ЗЗШ №65 відбувся районний осінній відбірковий етап інтелектуальної гри "ЩО? ДЕ? КОЛИ?". Учні нашої школи були представлені трьома командами у різних вікових категоріях. За результатами гри команда "То. Здесь.Сейчас" посіла ІІ місце у молодшій групі, а команда  "Blitzcreig" виборола ІІ сходинку у старшій віковій категорії. ВІТАЄМО НАШИХ ПРИЗЕРІВ!

Еще статьи...