ТИЖДЕНЬ ПОДОЛАННЯ АГРЕСІЇ 2018

Похожее изображение

Традиційно у січні в ЗЗШ №65 проходить Тиждень подолання агресії. Це питання не втрачає своєї актуальності. З метою поліпшення ситуації у закладі проводяться тренінги, виховні години, індивідуальні консультації з психологом.

Вся історія людства переконливо доводить, що агресія є невід'ємною частиною життя особистості і суспільства. Більш того, агресія володіє могутньою привабливою силою і властивістю заразливості - більшість людей на словах відкидає агресію, а при цьому широко демонструє її у своєму повсякденному житті.
У перекладі з латинської мови "агресія" означає "напад" . В даний час термін "агресія" вживається надзвичайно широко. Цей феномен пов'язують і з негативними емоціями (наприклад, гнівом), і з негативними мотивами (наприклад, прагненням нашкодити), а також з негативними установками (наприклад, расовими упередженнями) і руйнівними діями.
У психології під агресією розуміють тенденцію (прагнення), яка виявляється в реальному поводженні або фантазуванні, з метою підпорядкувати собі інших або домінувати над ними.

Причини агресії і шлях подолання:

1) Закритість.
Покажи своїй сім'ї, своїй дружині і дітям – я відкритий; будь відритим на роботі, зі своїм керівником. Не замикайтеся, говори про те, що думаєш. Коли ти відкриваєшся іншим людям, вони будуть відкриватися тобі не з агресією, а з добротою.

2) Низька самооцінка.
Ти не довіряєш собі. Там, де живе недовіра – живе напруга і втома. Необхідно зайнятися спортом.

3) Втома.
Не бійся говорити, що ти втомився і хочеш трохи перепочити, прийняти ліки, тощо. Не треба приховувати своє самопочуття.

Вправа для зниження рівня агресії – "Пушинка в носі":

Коли хтось починає вас сварити, зробіть активний добір повітря носом і різко видихніть носом. Можна зробити кілька разів поспіль.
Ви відчуєте, як напруга починає спадати, а агресія зменшуватись.
Бережіть себе та будьте здорові!

ПРОВЕДЕННЯ ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Картинки по запросу день відкритих дверей

02 лютого 2018 року Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №65 вітала своїх випускників, що завітали у гості до alma mater. На відвідувачів чекали сюрпризи: кульки, які віщують майбутнє, інтерактивна карта "Знайди вчителя" і , звичайно ж, люблячі й терплячі вчителі. По завершенню зустрічі випускники залишили побажання школі на майбутнє.

НОВОРІЧНІ СВЯТА 2017

Похожее изображение

Традиційно в ЗЗШ №65 пройшли цікаві Новорічні свята. До малечі початкових класів завітав добрий гном Тимко, який допомагав визволяти символи року з крижаного полону. Йому допомагали прекрасні дівчата,  клоун Петручіо, бравий гусар. Спільними зусиллями їм вдалося перемогти Бабу Ягу, яка шкодила малятам. П'яті класи відмітили Новий рік у стилі диско, шості - жваво та спортивно, сьомі - креативно,  восьмі - в найкращих традиціях, 9-11 класи провели насичену культурну програму. Бажаємо усім в наступаючому році гарного настрою, успіхів у навчанні та перемог на життєвій ниві!

ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ВЧИТЕЛЯ У 2017 РОЦІ

Учитель для школи — це те ж саме, що сонце для всесвіту. Він джерело тієї сили, яка надає руху всій машині. Остання заіржавіє у мертвому заціпенінні, якщо він не зуміє вдихнути в неї життя і рух...

А. Дістєрвег

Щороку в першу неділю жовтня в Україні відзначають велике свято - День учителя! Весь минулий рік колектив нашої школи важко працював і ця клопітка праця дала свої плоди! На святі для освітян Шевченківського району, яке відбулося 26 вересня у БК ім. Шевченка, ЗЗШ №65 отримала нагороду в номінації  "Інноваційний заклад освіти". Особливо приємно, що таку вагому відзнаку ми отримали від директора департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Погребняк Юлії Валеріїівни.

IMG 20170927 081554