ВИПУСКНИЙ "ПРОЩАВАЙ, ПОЧАТКОВА ШКОЛО!"

вкл. .

???°???????????? ???? ?·?°?????????? 4 ????????

Ось і перегорнуто чергову сторінку навчального календаря. Пташенята зразка 2017-2018 н.р. вилетіли з гнізда початкової ланки і вирушають у мандівку лабіринтами середньої та старшої школи. Бажаємо вам вдалого старту і віри у себе!!!!

ВИПУСКНІ 4 КЛАСІВ

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ 2018

вкл. .

IMG 20180508 105251

8 травня 2018 року учні ЗЗШ №65 долучилися до відзначення Дня пам'яті та примирення. Школярі вшанували пам'ять про загиблих хвилиною мовчання, поклали квіти до меморіалу "Скорботна матір". Також у закладі проведно урок пам'яті, де висвітлено основні віхи Другої світової війни.

ФОТО

СВЯТО ВЕСНИ - 2018

вкл. .

Картинки по запросу 8 березня

Дорогі жінки! У прекрасний день 8 березня ми поспішаємо привітати вас і побажати залишатися такими ж чудовими, неповторними, жіночними! Нехай чоловіки обертаються вслід, бачачи таку неземну красу! І нехай всі Ваші бажання виконуються, як за помахом чарівної палички!

Колектив ЗЗШ №65

ВИДАТНІ ІМЕНА УКРАЇНИ 2018

вкл. .

Картинки по запросу ВИДАТНІ УКРАЇНЦІ

28 лютого 2018 року учні ЗЗШ №65 провели вже традиційну гру-репортаж "Видатні імена  України". Школярі отримали змогу відчути себе у ролі журналістів, режисерів та операторів. Героями їхніх репортажів стали як корифеї українського культурного небосхилу, так і видатні імена сьогодення. Учні презентували невідомі широкій аудиторії факти з життя Лесі Українки, розкрили секрет успіху Євгенії Гапчинської, згадати культового для України співака, лідера групи "Скрябін" Андрія Кузьменка, дали привід повесилитися аудиторії, описуючи пригоди Сергія Притули.

ФОТО

ТИЖДЕНЬ ПОДОЛАННЯ АГРЕСІЇ 2018

вкл. .

Похожее изображение

Традиційно у січні в ЗЗШ №65 проходить Тиждень подолання агресії. Це питання не втрачає своєї актуальності. З метою поліпшення ситуації у закладі проводяться тренінги, виховні години, індивідуальні консультації з психологом. 

Вся історія людства переконливо доводить, що агресія є невід'ємною частиною життя особистості і суспільства. Більш того, агресія володіє могутньою привабливою силою і властивістю заразливості - більшість людей на словах відкидає агресію, а при цьому широко демонструє її у своєму повсякденному житті.
У перекладі з латинської мови "агресія" означає "напад" . В даний час термін "агресія" вживається надзвичайно широко. Цей феномен пов'язують і з негативними емоціями (наприклад, гнівом), і з негативними мотивами (наприклад, прагненням нашкодити), а також з негативними установками (наприклад, расовими упередженнями) і руйнівними діями.
У психології під агресією розуміють тенденцію (прагнення), яка виявляється в реальному поводженні або фантазуванні, з метою підпорядкувати собі інших або домінувати над ними.

Причини агресії і шлях подолання:

1) Закритість.
Покажи своїй сім'ї, своїй дружині і дітям – я відкритий; будь відритим на роботі, зі своїм керівником. Не замикайтеся, говори про те, що думаєш. Коли ти відкриваєшся іншим людям, вони будуть відкриватися тобі не з агресією, а з добротою.

2) Низька самооцінка.
Ти не довіряєш собі. Там, де живе недовіра – живе напруга і втома. Необхідно зайнятися спортом.

3) Втома.
Не бійся говорити, що ти втомився і хочеш трохи перепочити, прийняти ліки, тощо. Не треба приховувати своє самопочуття.

Вправа для зниження рівня агресії – "Пушинка в носі":

Коли хтось починає вас сварити, зробіть активний добір повітря носом і різко видихніть носом. Можна зробити кілька разів поспіль.
Ви відчуєте, як напруга починає спадати, а агресія зменшуватись.
Бережіть себе та будьте здорові!

ФОТО