Ними пишається школа

вкл. .

 

Список учнів , що навчаються на високому рівні

Список учнів , що навчаються на достатньому рівні

2-А

Киричек Аріана

Мішок Кирил

Огурцов Ілля

Флаасс Ангеліна

Ахадов Фарід

Бурма Олександр

Добровінська Дар"я

Дуліда Олександра

Ковальчук Анна

Крамаренко Данііл

Кучерова Єлизавета

Остапова Марія

Полько Євген

Савченко Андрій

Семенова Поліна

Терещенко Данило

Федосов Антон

Чернопищук Тоня

Чумаченко Настя

Шеверняєва Кіра

Шинкаренко Соня

Шишенко Влада

Яцко Діана

2-Б Виноградова Юліана

Аркатова Мирослава

Боденчук Яна

Гусарук Юлія

Дзьоник Ярослав

Єрмоленко Варвара

Іскандерова Айнур

Коваленко Єгор

Кондакова Вероніка

Король Андрій

Кучеренко Катерина

Полига Ганна

Тріщин Ярослав

Чувал Кирило

2-В

Малих Аліна

Тяжлов Анатолій

Авраменко Денис

Бєрєзін Андрій

Власян Тимур

Коробець Дар'я

Мажай Нікіта

Мардарь Софія

Погорелець Вероніка

Погорелий Тимофій

Титаренко Вікторія

Усенко Євген

Чехов Дмитро

Чопко Богдан

Яценко Кирило

2-Г

Барзьонок Богдан

Заболотна Лоліта

Бондаренко Валерія

Березко Даніл

Гончарук Марія

Городнича Ганна

Лєйє Артур

Мисенко Юлія

Нестерук Дар’я

Новак Артем

Ходак Ксенія

Шевченко Ванессса

3-А

Власов Владислав

Корнєєва Кристина

Сущенко Мілана

Пліско Максим

Аверичева Діана

Дуб’яга Анжела

Жирова Єва

Журибіда Кирило

 Катрич Ярослав

 Клочихіна Аліна

Коноваленко Макар

Кузнецова Анастасія

 Кукла Каміла

 Малєєв Дмитро

Манько Артур

 Марченко Поліна

 Овчинніков Роман

 Олефіренко Лоліта

 Подріз Анна

 Сідомон Данило

Тереник Артем

 Тригуб’як Іван

 Цвілій Кирило

 Сергєєва Кіра

Лигарков Максим

 Шейко Нікіта

3-Б Козлова Юлія

Водяха Антон

Гафикін Віталій

Головенко Марія

Зобенько Вікторія

Калатай Гордій

Коваленко Марко

Конарєва Діана

Круподьор Аліна

Полига Дмитро

Прокопенко Кирило

Разумов Олексій

Третинко Аліна

3-В

Марчук Максим

Рубан Станіслав

Білий Ілля

Глемський Микита

Діденко Ліана

Лужецька Ксенія

Майборода Евеліна

Мігур Данило

Пересипко Аліна

Бєляєв Кирил

Толмачов Сергій

Ящик Максим

Квас Кирил

3-Г

Клименко Софія

Кубрак Северін

Легкодух Кристина

Кужелева Анастасія

Іванченко Іван

Карпович Анастасія

Ханін Ілля

Мисечко Богдан

Саідов Саідбек

Сердюк Сергій

 Стовбінскій Ярослав

Хоменко Микита

4-А Проценко Данило

Бикова Кіра

Борисенко Артур

Громов Артем

Громоздова Ольга

Дорогіна Мірабелла

Зубець Станіслав

Коноваленко Олександр

Парфенюк Христина

Погонюк Вікторія

Полякова Аліна

Тарадай Владислав

4-Б

Гречихін Антон

Малікова Єлизавета

Власенко Владислав

 Дідік Дар'я

 Пиріг Євген

 Криворотько Арсеній

 Мальцев  Максим

 Ставицький Іван

 Фадін Данило

 Хоруженко Мирослав

Малєєва Вікторія

 Резніченко Євгенія

 Пересипко Олег

4-В

Грицун  Руслан

Лебідь Дмитро

Полєно Олександра

Бабаченко  Микита

Гладкова  Анна

Дзьоник  Ангеліна

Дячко  Іван

Зиміна  Анастасія

Зелінський  Максим

іщенко  Марія

Кияшко  Катерина

Костіна  Анжеліка

Манасян  Міхаіл

 Маслова  Софія

Піддубняк  Іван

Петруня  Андрій

Писаренко  Анастасія

Радченко  Ксенія

Рощин  Ілля

Сазонова  Наталія

Товстокор  Евеліна

Чесноков  Владислав

Ясинська  Катерина

5-А Єрьоменко Єлизавета

Аніщенко Антон

Гордєєва Анжеліка

Дорогін Єгор

Рюмін Микита

Сукач Аліна

Трегубенко Анжеліка

5-Б  

Бондаренко Юлія

Іванченко Анна

Лоцман Артем

Оніпко Анастасія

Остапчук Ілля

Лупонос Єлизавета

Шевченко Артем

Куропата Євгеній

5-В

Бабаєва Софія

Вердієва Ельвіра

Єчина Марина

Черкасова Єлизавета

Барзьонок Катерина

Дєдов Данило

Дорошенко Софія

Кримчук Вікторія

Ляшенко Олександра

Мазур Аліна

Науменко Дарина

Паладі Аліса

Соловйова Софія

Сущенко Павло

Ушаков Богдан

Русакова Анастасія

Тіманович Олеся

Макєєва Марія

Хайло Єлизавета

Шовкопляс Альона

6-А Семірукова Дар'я

Крушельницький Олексій

Гринь Володимир

Резник Владислав

Хроленко Ганна

6-Б  

Костюк Майя

 Білий Максим

Шокало Дмитро

 Писарєв Ігор

Олефіренко Ярослав

Нікітіна Олена

6-В

Ковальова Анжеліка

Дмитренко Олена

Тімохова Іванна

Бабак Олександра

Дузь Марія

Дунаєва Софія

Касьянова Вероніка

Бурма Нікіта

Ємельянова Маргарита

Коблов Віталій

Фріз Ганна

Шейко Аліна

Куліш Тимофій

Писаренко Олексій

Рудьковський  О.

Сазонова К

Шевченко М.

7-А  

Жужа Александра

Марчук Александр

7-Б

Бугайцова Юлія

Ринкевич Владислав

Ставицька Марія

Міненок Михайло

 Мусаєва Гуллю

 Мяновська Даря

 Різник Юлія

 Тютюнник Вікторія

7-В

Сергеєва Анна

Маріч Костянтин

Гуліда Тетяна

Бабешко Вероніка

Волотко Микита

Груздов Ілля

Кобиляцька Влада

Корніенко Сніжана

Савченко Дарина

Лагода Софія

Опанасенко Влада

Петренко Кристина

Ахадова Аміна

Шляніна Екатерина

8-А

Горб Дар'я

Паршина Діана

Сафарова Лала

Урокбаєв Темірбек

Савельєва Лілія

Барінов Дмитро

Галко Вікторія

Гусєва Карина

Замолотнева Вікторія

Ільясова Євгенія

Ісаєв Ренат

Кінебас Анастасія

Литвинов Ілля

Павлюк Евеліна

Панасюк Данило

Рудковський Костянтин

Хроненко Мілена

Шмирко Олександр

Абдуллаєва Севда

8-Б  

Білоус Микита

Калінюк Валерія

Суддя Аліна

Чуйко Орина

Шпак Катерина

9-А

Зачепило Дар’я

Коваленко Діана

Сидір Олександра

Худотепла Владислава

Дергач Ольга

Дідік Аліна

Євгенова Анастасія

Караулова Дар’я

Клименко Олександра

Кривошеєва Юлія

Локова Валерія

Мар’єнко Аліна

Моісеєнко Євгенія

Овчарова Ірина

Підгорна Юлія

Степаненко Катерина

Чабаненко Орина

 Чумаченко Анастасія

Волошин Герман

Дячко Юрій

Каскіна Анастасія

9-Б  

Дяченко Максим

Ланченко Олександра

Марчук Вікторія

Чабан Яна

9-В  

Волкова Анастасия

Гладкова Ірина

Ступенко Вікторія

Троць Наталя

10-А

Лук'яненко Анастасія

Бережний Олександр

Скорик Альона

Фрицлер Олександра

Грінченко Юлія

Александрова Дар'я

Степанова Яна

Лихошва Тетяна

Садова Маргарита

Писаревський Вячеслав

Писаревський Максим

Стешенко Дмитро

Козлов Дмитро

Бєлікова Ксенія

Бакумов Михайло

Капля Валерія

Коваленко Олексій

11-А  

Анучіна Олеся

Авраменко Вікторія

Бабешко Дар'я

Кобиляцька Тетяна

Горіна Марина

Хвостенко Анастасія

Шапарна  Валерія

Швидка Яна

Кайдаш Владислав

Лукашенко Вікторія

Бекдамиров Еміль

Склад батьківської ради

вкл. .

 

Голова батьківської ради ЗЗШ № 65 – Тереник Олександр Євгенович

Тоцький Фелікс Едуардович

Горб Олена Володимирівна

Семірукова Катерина Олександрівна

Ставицький Микола Олександрович

Коблова Наталія Петрівна

Гарбузова Людмила Геннадіївна

Вєрдієва Назакєт Мамедівна

Головенко Оксана Ігорівна

Мейсар Ірина Анатоліївна

СКЛАД БАТЬКІВСЬКОГО КОМІТЕТУ

вкл. .

Ставицька Лілія Анатоліївна - голова батьківського комітету школи

Клас Прізвище, ім’я, по батькові
1 – А Саакян Світлана Володимирівна
1 – Б Вікторова Віра Григорівна
1 – В Тарасенко Ганна Володимирівна
Підг. Мазур Олена Олександрівна
2 – А Перехрест Альона Ігорівна
2 – Б Мейсар Ірина Анатоліївна
2 – В Сідоренко Інна Євгенівна
2 – Г Тімотіна Катерина Іванівна
3 – А Міненок Тетяна Миколаївна
3 – Б Дзюбак Ірина Володимирівна
3 – В Тяжлова Таісія Василівна
3 – Г Кинебас Вікторія Олегівна
4 – А Харченко Наталя Олексіївна
4 – Б Кріуліна Тетяна Володимирівна
4 – В Марчук Марія Сергіївна
4 - Г Кубрак Ірина Миколаївна
5 – А Проценко Ірина Миколаївна
5 – Б Малікова Наталія Анатоліївна
5 – В Амарциту Інна В’ячеславівна
6 – А Єрьоменко Олена Сергіївна
6 – Б Барабаш Любов Михайлівна
6 – В Бабаєва Світлана В’ячеславівна
7 – А Крушельницька Тетяна Володимирінва
7 – Б Кріуліна Тетяна Володимирівна
7 – В Коблова Наталя Петрівна
8 – А Марчук Тетяна Миколаївна
8 –Б Міненок Тетяна Миколаївна
8 - В Лагода Інна Іванівна
9-А Горб Олена Володимирівна
9-Б Шилкіна Тетяна Аркадіївна
10 – А Цинкуш Ганна Миколаївна
11 – А Атрощенко Наталя Іванівна

Організація харчування

вкл. .

УВАГА! ВАРТІСТЬ ХАРЧУВАННЯ!

Забезпечити дотримання таких показників вартості харчування школярів у ЗЗШ № 65 з 04.09.2018р.:
для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів денної форми навчання, які користуються пільгами – 22 грн.84 коп.;

учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів денної форми навчання, які користуються пільгами – 25 грн.77 коп.;

інших учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів денної форми навчання – 12 грн.58 коп;

учні 1-4-х класів, які відвідують ГПД - 20грн.00коп.
ckAy9 croper ru
 
qYvOg croper ru
LIp6Y croper ruJ2DL7 croper ru