До уваги випускників, які планують вступ на міжнародні освітні програми в іноземні заклади - ВЕБІНАР

вкл. .

Одним із обов’язкових документів для вступу на міжнародні освітні програми в іноземні заклади є рекомендаційний лист – документ, який готується закладом освіти на вимогу випускника та повинен розкрити потенціалучня, показати чим саме цей вступник може бути цікавим для університету або коледжу.

В період з 03 по 05 травня 2022 року обласний науково-методичний центр моніторингових досліджень якості освіти проводитиме серію вебінарів для педагогічних працівників, вступників, їхніх батьків, а також інших зацікавлених осіб на тему: «Рекомендаційний лист для закордонної програми. Як писати: основні принципи та рекомендації» з метою надання рекомендацій щодо написання такого листа.

Реєстрація на вебінар за посиланням: https://forms.gle/dAjbFP4QC3ttKU1j6

Покликання для приєднання до веб-конференції буде надіслане на вказані при реєстрації електронні адреси.

Просимо вас повідомити зацікавлених осіб та сприяти їх участі у заході.

Реєстрація учасників вебінару, матеріали для ознайомлення будуть доступні на сайті обласного науково-методичного центру моніторингових досліджень якості освіти на сторінці «Семінари» за покликанням https://zapmonitoring.wixsite.com/mysite/seminari.

Лист Про проведення вебінару «Рекомендаційний лист для закордонної програми. Як писати: основні принципи та рекомендації»