УВАГА! 1 – 4 класи навчаються дистанційно!

ЗМІНИ В РЕЖИМІ НАВЧАННЯ

1-4 КЛАСІВ!

Шановні учасники освітнього процесу!

Рішенням педагогічної ради ЗЗШ № 65 від 13.04.2021 року (Протокол № 13), відповідно до наказу ЗЗШ № 65 від 13.04.2021 року № 111 – о/д

З 14 квітня 2021 року і до особливого розпорядження запроваджується наступний режим навчання:

1-    4 класи – режим навчання за дистанційною формою;

5-11 класи - режим навчання за дистанційною формою продовжено.

Під час організації навчання за дистанційною формою та для комунікації учасників освітнього процесу буде використовуватися сервис Google GSuiteforEducation (платформа GSE).

З 14 квітня всі завдання для учнів 1 – 4 класів та 5 – 11 класів , (посилання на онлайн-уроки, матеріали до уроків та інше) буде розміщено в Classrooms, які створені для всіх класів з усіх навчальних предметів.

Всі учні отримали логіни та паролі своїх Аккаунтів Google та приєднані до своїх Classrooms.

Організація навчання за дистанційною формою здійснюється згідно розкладів занять.

Виставлення оцінок, отриманих , як під час очного, так і під час дистанційного навчання буде здійснюватися в електронних журналах на платформі "Нові знання" згідно з існуючими вимогами до оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти.

Докладно інформація щодо організації дистанційного навчання розміщена на веб-сайті нашого закладу в розділі " Дистанційне навчання".

Відеоінструкції щодо роботи в Classrooms сервіса Google GSuiteforEducation дивіться в розділі "Дистанційне навчання", вкладка "Рекомендації".