ЗМІНА РЕЖИМУ РОБОТИ

вкл. .

УВАГА!!!!!
Відповідно до наказу Шевченківського ТВО від 29.10.2019 року №363 р «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та підготовку до ІІІ етапу у 2019/2020 навчальному році» у закладі змінено режим роботи на 13.11.19:
1-4 класи навчаються за наступним графіком:
1 урок – 08.00-08.30,
2 урок – 08.40-09.10,
3 урок – 09.25-09.55,
4 урок – 10.10-10.40,
5 урок – 10.50-11.20,
6 урок – 11.30-12.00.

5-11 класи навчаються за наступним графіком:
1 урок – 12.00-12.30,
2 урок – 12.40-13.10,
3 урок – 13.20-13.50,
4 урок – 14.05-14.35,
5 урок – 14.45-15.15,
6 урок – 15.25-15.55,
7 урок – 16.05-16.35.

ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ 17.10.19

вкл. .

До уваги батьків учнів ЗЗШ №65!

ЗІ ЗМІНАМИ

17 жовтня 2019 року у закладі проводиться Година спілкування. Ви маєте можливість поспілкуватися з вчителями з приводу навчальних досягнень ваших дітей.

Графік прийому:

Вчитель Кабінет Час
Авраменко Наталія Василівна Мала спортивна зала 17.00-18.30
Александрович Оксана Володимирівна 350 17.00-18.30
Бабич Галина Іванівна 355 17.00-18.30
Барановська Юлія Сергіївна 345 17.00-18.30
Безклепченко Інна Анатоліївна 227 17.00-18.30
Безручко Ірина Юріївна 236 17.00-18.30
Паліцева Олена Олегівна 107 17.00-18.30
Вдовиченко Валерій Миколайович 102 17.00-18.30
Вовк Євгеній Петрович Велика спортивна зала 17.00-18.30
В'южаніна Світлана Володимирівна 225 17.00-18.30
Голіщева Ганна Петрівна 347 17.00-18.30
Гончаренко Анжела Григорівна ЛІКАРНЯНИЙ
224 17.00-18.30
Григор’єва Лілія Ярославівна 233 17.00-18.30
Деревінська Ярослава Романівна 344 17.00-18.30
Дехтяренко Віта Віталіївна         358 17.00-18.30
Орел Яна Сергіївна 223 17.00-18.30
Дулова Галина Анатоліївна 101 17.00-18.30
Духновська Галина Олександрівна 104 17.00-18.30
Іванюк Галина Анатоліївна 357 17.00-18.30
Кияшко Юлія Василівна 356 17.00-18.30
Ковальова Вікторія Валеріївна 226 17.00-18.30
Колюк Ігор Валентинович 100 17.00-18.30
Кондрус Ганна Олександрівна 234 17.00-18.30
Костіна Тетяна Анатоліївна 345 17.00-18.30
Котій Наталія Володимирівна 349 17.00-18.30
Котік Тетяна Валеріївна 235 17.00-18.30
Кузьменко Ольга Михайлівна 353 17.00-18.30
Куц Вікторія Володимирівна 219 17.00-18.30
Легуцька Марина Арсентіївна 358 17.00-18.30
Легуцька Ганна Олександрівна 111 17.00-18.30
Маковська Вікторія Валеріївна 216 17.00-18.30
Малікова Наталія Анатоліївна 230 17.00-18.30
Массалова Олена Олегівна 220 17.00-18.30
Меркулова Вікторія Станіславівна 357а 17.00-18.30
Пилипчук Валентина Іванівна 109 17.00-18.30
Плясецька Яна Сергіївна 353 17.00-18.30
Маріч Ольга Миколаївна ОСОБИСТА ВІДПУСТКА 346 17.00-18.30
Ноздріна Тетяна Олександрівна 234 17.00-18.30
Репешко Ірина Володимирівна 222 17.00-18.30
Решетнікова Юлія Іванівна 108 17.00-18.30
Розсохач Світлана Олександрівна 344 17.00-18.30
Саакян Світлана Володимирівна 231 17.00-18.30
Савенко Тетяна Іванівна ЛІКАРНЯНИЙ 229 17.00-18.30
Салапонова Марина Василівна 106 17.00-18.30
Сарахман Аліна Ігорівна ЛІКАРНЯНИЙ Мала спортивна зала 17.00-18.30
Сидір Катерина Олександрівна 224 17.00-18.30
Ставицька Лілія Анатоліївна 348 17.00-18.30
Степанова Лариса Василівна 100 17.00-18.30
Тарасова Тетяна Гелівна 230 17.00-18.30
Фесенко Надія Анатоліївна 351 17.00-18.30
Шовкопляс Оксана Василівна 110 17.00-18.30
Шаповалова Любов Анатоліївна 356 17.00-18.30
Шаповалова Тетяна Григорівна 103 17.00-18.30
Чаровата Ірина Миколаївна Велика спортивна зала 17.00-18.30
Черняк Катерина Юріївна 105 17.00-18.30
Чомова Світлана Валеріївна 218 17.00-18.30