ВСЕУКРАЇНСЬКА ОНЛАЙН-ВІКТОРИНА «ЮНИЙ ПРАВОЗНАВЕЦЬ 2020»!

вкл. .

З метою популяризації професій юридичного спрямування та діяльності правоохоронних органів України, сприяння професійному визначенню старшокласників та залучення їх до наукової діяльності Донецький юридичний інститут МВС України спільно із Криворізькою міською радою та Маріупольською міською радою з 27 квітня 2020 року до 10 травня 2020 року вперше проводить Всеукраїнську онлайн-вікторину «Юний правознавець 2020», що приурочена до Дня науки в Україні (16 травня 2020 року).

Результати вікторини оголошуватимуться напередодні Дня науки в Україні, переможців буде відзначено грамотами Донецького юридичного інституту МВС України та цінними подарунками.

Для участі у Всеукраїнській онлайн-вікторині «Юний правознавець 2020» необхідно здійснити реєстрацію та послідовно відповісти на 60 запитань за 60 хвилин.

Переможець визначатиметься за кількістю правильних відповідей за менший проміжок часу.

ПОСИЛАННЯ

ІІІ ТУР ВУО З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

вкл. .

83250251 619874478804588 2833333957452365824 o

Вітаємо тандем вчителя Вовка Є.П. та учениці 11 класу Мяновської Дар'ї, які другий рік поспіль стають володарями бронзи на обласній олімпіаді з фізичної культури!

Вітання для вчителів

вкл. .

vuoвчит

ІВАНЮК Г.А.

Шовкопляс О.В.

МАРІЧ О.М.

ФЕСЕНКО Н.А.

КОСТІНА Т.А.

РОЗСОХАЧ С.О.

ВОВК Є.П.

ВДОВИЧЕНКО В.М.

СААКЯН С.В.

ГОЛІЩЕВА Г.П.

 

Вітання для учнів

вкл. .

vuo uchni

МАТЕМАТИКА:

ТЯЖЛОВ АНАТОЛІЙ - ІІІ МІСЦЕ

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА:

МАРІЧ КОСТЯНТИН - ІІІ МІСЦЕ 

РОСІЙСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА:

МАРІЧ КОСТЯНТИН - ІІ МІСЦЕ

РИБКА ДАРИНА - ІІІ МІСЦЕ

БАБАЄВА СОФІЯ - ІІІ МІСЦЕ

ЧЕРКАСОВА ЄЛИЗАВЕТА - ІІІ МІСЦЕ 

БІОЛОГІЯ:

ХАЙЛО ЄЛИЗАВЕТА - ІІІ МІСЦЕ

ІСТОРІЯ: 

МАРІЧ КОСТЯНТИН - ІІІ МІСЦЕ

ГЕОГРАФІЯ:

БУГАЙЦОВА ЮЛІЯ - ІІІ МІСЦЕ

ДЄДОВ ДАНИЛО - ІІІ МІСЦЕ

ДЕМАШКЕВИЧ ОЛЕКСАНДР - ІІІ МІСЦЕ

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА:

МЯНОВСЬКА ДАР'Я - І МІСЦЕ

ТЕХНІЧНА ПРАЦЯ:

ОЛЕФІРЕНКО ЯРОСЛАВ - ІІІ МІСЦЕ

АНГЛІЙСЬКА МОВА:

ПИСАРЕНКО АНАСТАСІЯ - ІІІ МІСЦЕ

ФРАНЦУЗЬКА МОВА:

БАБАЄВА СОФІЯ - ІІІ МІСЦЕ

ЕКОЛОГІЯ:

АВРАМЕНКО МАКСИМ - ІІ МІСЦЕ

БУГАЙЦОВА ЮЛІЯ - ІІІ МІСЦЕ

ЮНІ ЗНАВЦІ БІБЛІЇ:

МАРІЧ КОСТЯНТИН - ІІ МІСЦЕ

ПОЛИГА ГАННА - ІІ МІСЦЕ

611778681 w0 h0 127