ОЛІМПІАДА З ФІЗИКИ

Шановні учні 11 класів!

Одеський національний університет імені І.І.Мечникова запрошує Ваших учнів 11 класів прийняти участь у Всеукраїнській олімпіаді Одеського національного університету імені І.І.Мечникова з фізики.
Олімпіада проходитиме в два тури — заочний та очний. Для участі в очному турі олімпіади необхідно до 10 квітня включно вислати заповнену анкету учасника Олімпіади, а також фотографії розв'язків (написаних від руки) завдань заочного туру, що розміщені на сайті http://phys.onu.edu.ua/uk/olimpiady, на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , або ж листом на адресу: Факультет математики, фізики та інформаційних технологій, вул. Пастера 42, м. Одеса, 65082, Україна (у цьому випадку бажано надіслати повідомлення на Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., або зателефонувати 0487236302). Переможці заочного туру отримають запрошення для участі в другому (очному) турі олімпіади, що відбудеться 21 квітня за адресою ауд.22, вул. Пастера 42, м. Одеса, 65082, Україна.

Згідно наказу МОН України від 21.12.2016 року № 1587 "Про затвердження Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти", Правил прийому до ОНУ учасники другого (очного туру), олімпіади отримають додаткові бали до сертифікатів ЗНО при вступі на спеціальності 104 «Фізика та астрономія», 105 «Прикладна фізика та наноматеріали», в Одеському національному університеті імені І.І.Мечникова.
Участь Ваших учнів в олімпіаді дозволить їм краще підготуватися до ЗНО з фізики та математики, набути впевненості перед важливими вступними випробуваннями!
Більш детальну інформацію можна отримати на сайті відділення фізики та астрономії ФМФІТ ОНУ phys.onu.edu.ua та за телефоном 048 7236302

Юрій Ніцук,
голова оргкомітету олімпіади