ЩО? ДЕ? КОЛИ? ГРУДЕНЬ 2017

Картинки по запросу ЩО ДЕ КОЛИ

07 грудня 2017 року на базі ЗЗШ №65 відбувся черговий тур інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?". Наш заклад був представлений двома командами старшої та молодшої вікових груп. Вітаємо команду "То.Здесь.Сейчас", яка посіла І місце на районному етапі та була запрошена до подальшої боротьби на обласному рівні! Виносимо подяку за підготовку команди тренеру  Радченко О.М.

ФОТОЗВІТ

ВЕСЕЛИЙ ЖАБЕНЯТНИК

zabena

28 листопада 2017 року учні 2-А класу взяли участь у районній конкурсно-пізнавальній програмі для дітей молодшого шкільного віку "Давайте зробимо відкриття!" на базі ЦДЮТ Шевченківського р-ну та вибороли перемогу у номінації "Наполегливі та креативні". Вітаємо!!!!!!!!!!!!!!!

ПРАКТИКУМ З ІСТОРІЇ 2017

31 жовтня 2017 року на базі Запорізького обласного товариства дослідників історії і культури Центральної та Східної Європи відбулася ділова гра "Інформаційна війна у сучасному медіапросторі: регіональний вимір та досвід антипропаганди для молоді", яка реалізувалася за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Учасниками заходу стали і наші учні. Школярі мали змогу долучитися до вивчення досвіду пропаганди в історичному контексті, дослідженні впливу сучасної пропаганди в Україні в регіональному вимірі, виробленні інструментів антипропагандистського впливу.Під час підведення підсумків зустрічі учасникам була презентована робота сайту проекту зі схемами з антипропаганди, тестовими інтерактивними програмами з онлайн діагностики схильності до інформаційних маніпуляцій. Також наприкінці всіх наукових заходів учасникам були вручені сертифікати, які засвідчують участь у тренінгах та майстер-класах.