FLEX-2017

Картинки по запросу флекс программа

У суботу 23 вересня 2017 року учні ЗЗШ №65  взяли участь у проведенні тестування "Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX)". За результатами І туру наш учень Урокбаєв Темірбек запрошений до ІІ туру, який відбудеться 25 вересня 2017. ВІТАЄМО З МАЛЕНЬКОЮ ПЕРЕМОГОЮ!

20170923 132346

Участь у квесті на базі ЗНУ

Участь у квесті «Пошук сховища»

Центр німецької мови, партнер Гете-Інституту проводив в рамках  культурних заходів Року  німецької мови в Україні квест «Пошук сховища» для школярів 5-6 класів на території студентського містечка (територія Запорізького національного університету)  15.04.2017 року.

Учні 5-В класу (Бабаченко Микита, Чесноков Владислав, Шаповал Михайло, Костіна Анжеліка, Маслова Софія, Салова Дар’я, Радченко Ксенія) Запорізької загальноосвітньої школи №65 разом з вчителем німецької мови Меркуловою Вікторією Станіславівною  прийняли участь у квесті.

КОНКУРС НА КРАЩИЙ БУКТРЕЙЛЕР

27 березня 2017 року на базі філологічного факультету ЗНУ вібулося урочисте нагородження учасників конкурсу на кращий буктрейлер за сучасною українською книгою. Наш заклад представляли учні 10-а класу Коваленко Діана та Сізов Микита, які отримали грамоти за участь у конкурсі та пам'ятні подарунки. Виносимо подяку нашим учням та ідейному натхненнику й керівнику наших юних режисерів Твердохліб Галині Миколаївні.

Адміністрація ЗЗШ №65

ФОТО ЗАЛУ