Калейдоскоп емоцій

Колейдоскоп емоцій афиша

конкурс „Калейдоскоп емоцій”

1 Загальні положення

1.1 Міський конкурс „Калейдоскоп емоцій” проводиться в рамках реалізації Програми фінансування заходів з питань сім’ї та молоді на 2019-2021 рік, затвердженої рішенням міської ради від 19.12.2018 № 50.

1.2 Організатором конкурсу є управління по роботі з молоддю та сім’єю департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради.

1.3 Метою конкурсу є формування любові, поваги та ціннісного ставлення до України, виховання національно-патріотичних почуттів, формування потреби до саморозвитку, вираження своїх емоцій за допомогою творчості, розкриття і виявлення творчого потенціалу та всебічна підтримка творчої молоді, дітей та сімей міста.

2 Номінації конкурсу

2.1 Конкурс проводиться з наступних номінацій:

- «Фоторобота»

- «Малюнок»

- «Поезія»

- «Проза»

ІТ-ФОРУМ-2019

IMG 59ef92f9781a5b7d05df710c6d6c5590 V

27 вересня учні ЗЗШ №65 відвідали експо-зону міжнародного ІТ форуму. Вони ознайомилися з новинками та досягненнями українських компаній в ІТ сфері. Дузь Марія взяла участь у конкурсі "Збери комп'ютер" від компанії Мікротрон

КОНКУРС ЕСЕ

Запорізький національний університет

Економічний факультет

Запрошує взяти участь вчителів і школярів 9-11 класів до участі у Ректорському конкурсі есе з економіки, який відбудеться з 20 січня 2020 року до 23 березня 2020 року в Запорізькому національному університеті за адресою м. Запоріжжя, вул. Жуковського 66.

МЕТА КОНКУРСУ

Ректорський конкурс з економіки передбачає написання есе як твору-міркування невеликого обсягу з вільною композицією, що виражає індивідуальні враження, міркування з конкретного економічного питання чи проблеми.

Тематика есе з економіки:

• Як сформувати привабливий інвестиційний портрет України в світовій економіці?
  • «Двигуни майбутнього»: які три галузі економіки змінять Україну?
  • З чого треба почати населенню, підприємствам та державі, щоб активно запровадити в життя принципи «зеленої економіки»?
  • Як побудувати «розумний дім» і яке його значення для моєї родини?
  • Вплив сучасних реформ в Україні на добробут моєї сім’ї.
  • Споживчі цінності та орієнтири українського покоління Z.
  • Я – представник покоління Z, який сьогодні має інноваційні ідеї, а завтра змінить світ.
  • Роботизація та автоматизація як чинники змін на ринку праці.
  • Яке місце цифрові інформаційні технології займають у сучасній економіці?

УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

Участь у Конкурсі можуть взяти учні 9-11 класів шкіл, ліцеїв, гімназій. Участь у конкурсі є безкоштовною.

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Термін проведення Конкурсу – з 20 січня 2020 року до 23 березня 2020 року.

Місце проведення: м. Запоріжжя, Запорізький національний університет, вул. Жуковського, 66.

Умови проведення конкурсу:

Вимоги до оформлення заявки та написання есе розміщені на сайті економічного факультету ЗНУ в розділі «Анонси подій» за посиланням: https://econom.znu.edu.ua/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/

Визначення переможців: Переможець Конкурсу (1 місце) буде нагороджений грошовою винагородою у розмірі 3000 грн за умови вступу на економічний факультет в ЗНУ. Ці кошти студент, який вступить на навчання за контрактом на економічний факультет, зможе витратити на оплату першого семестру навчання. У разі, якщо студент вступить на бюджетну форму навчання на економічний факультет, він отримає грошову винагороду. Переможці, які отримають 2 та 3 місце, будуть нагороджені цінними подарунками.

Координатори Конкурсу:

(061) 228 76 13 – декан економічного факультету ЗНУ Череп Алла Василівна.

+38 (099) 94 999 04 – заступник декана з міжнародної діяльності економічного факультету ЗНУ, Венгерська Наталя Сергіївна

Адреса координаційного центру:

69063, м. Запоріжжя, просп. Соборний,74 (V корп., к. 116)

Тел.: (061) 228-76-13; (061) 228-76-49; (061) 228-76-37.