Зустріч з батьками майбутніх першокласників

12 лютого традиційно відбулася перша зустріч з батьками майбутніх першокласників. Під час якої батьки змогли отримати вичерпну інформацію щодо умов вступу до першого класу у 2020 році.

Почались збори презентацією школи, з якої батьки змогли дізнатися багато цікавого про роботу закладу.

Далі перед батьками виступила директор школи Чомова Світлана Валеріївна, яка привітала їх з тим, що скоро вони, а, найголовніше, їх діти поповнять дружню родину 65 –ої школи, а також розповіла про перспективи розвитку нашого освітнього закладу.

ЗД з НВР Массалова О.О. представила батькам вчителів, які будуть викладати в перших класах, психолога школи. Вона ознайомила батьків з основними організаційними питаннями вступу до школи та особливостями організації роботи перших класів в дусі Нової української школи. Зустріч з батьками пройшла в атмосфері ділового  дружнього спілкування. Після офіційних зборів, для бажаючих була проведена екскурсія закладом.

Презентація школи

РОЛЬ РОЗВИВАЮЧИХ ІГОР ДЛЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

20200226 171020

Батьківські збори в дитячому садку дуже важливо для встановлення контакту між родиною та персоналом установи. Це одна з форм зворотнього зв'язку і можливість озвучити актуальну інформацію, обговорити важливі моменти виховання, поговорити про особливості дитячого розвитку. І ось 26 лютого у нашому підрозділі було проведено батьківські збори " Роль розвиваючих ігор для дітей дошкільного віку". На них батьки отримали консультацію "Ігри для дошкільників. Які вони?", пам'ятку "Домашня ігротека", прийняли участь в ігровому практикумі "Подорож до країни Грайликів", де перетворившись на дітей грали в інтерактивні ігри пізнавального, мовленнєвого, художньо-естетичного напрямку. Батьківські збори задали тон майбутній співпраці кожної сім'ї з персоналом дошкільного підрозділу, яке триватиме аж до школи.

УВАГА! РОЗШУК!

Шановні батьки!

Просимо ознайомитися з інформацією та провести додаткову роз'яснювальну роботу з дітьми.

IMG e24d15537b7465238981aa651ba4cdb0 V

ЗУСТРІЧІ З БАТЬКАМИ НА ПОЧАТКУ РОКУ

IMG 20190909 170328

Традиційно на початку року відбулися зустрічі адміністрації ЗЗШ №65 з батьківською громадськістю, на яких було висвітлено основні шляхи взаємодії між вчителями, учнями, батьками та адміністрацією школи. Нагадуємо, що для швидкої взаємодії з керівництво школи з цього року впроваджено електронну скриньку Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Зустріч з батьками майбутніх першокласників

7 лютого 2019 року відбулися батьківські збори "Знайомтесь, ми – ваша майбутня школа" для батьків, які планують навчання дитини в ЗЗШ № 65.

Директор школи, Чомова Світлана Валеріївна, привітала батьків та ознайомила з особливостями навчання першокласників, а також функціонуванням школи в 2019 - 2020 навчальному році, з концепцією Нової української школи. Особливу увагу приділила новому порядку прийому дітей до школи.

Батьки мали можливість наочно познайомитися з життям та обладнанням школи переглянувши матеріали презентації.

Заступник директора з НВР, Массалова Олена Олегівна, познайомила батьків з нормативними документами та Статутом школи, правилами прийому в 1 клас, режимом роботи школи, особливостями нових освітніх стандартів, представила вчителів майбутніх перших класів.