"Ми з батьками - сила"

вкл. .

співпраця

 

Протягом березня в гімназії тривав марафон "Ми з батьками - сила", головною метою якого було привернути уваги до значущості спільних справ для дитини. Було дуже приємно бачити усміхнені оченята дітей, які робили корисні, цікаві та веселі справи разом з батьками

Залишати дітей без нагляду – НЕПРИПУСТИМО!

вкл. .

stixi dlya detej pravila pozharnoj bezopasnosti 5

Діти – це окрема частина суспільства, якій притаманні особлива поведінка, своєрідні життєві стереотипи, що забезпечують її розвиток і становлення та перетворення в дорослу частину суспільства.

Нині суспільство вкрай стурбоване станом травмування й загибелі дітей. Нещасні випадки трапляються саме тоді, коли діти залишаються без нагляду дорослих, коли небезпека чатує на кожному кроці: вдома – коли працюють електропобутові прилади та є вільний доступ до сірників і запальничок, вибухонебезпечних предметів, хімічних речовин; на вулиці – в умовах стрімкого потоку транспорту; під час відпочинку у лісі, горах, біля водойм. Діти стають заручниками обставин, а їхнє легковажне ставлення до вогню та води часто є першопричинами сумних і трагічних наслідків. Однією з основних причин стає недбале ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов'язків. Зайняті повсякденними справами, роботою, дорослі мало часу приділяють дітям і часто забувають стежити за їхньою безпекою. До «групи ризику» переважно потрапляють так звані неблагополучні сім'ї, де зловживають алкоголем, наркотичними засобами і не цікавляться вихованням своїх дітей.

ПАМ'ЯТАЙТЕ!

Батьки або особи, які їх замінюють, несуть відповідальність за порушення прав і обмеження законних інтересів дитини, невиконання та ухилення від виконання своїх батьківських обов'язків згідно з чинним законодавством. Відповідальність щодо виховання дітей покладена на обох батьків, незалежно від того, проживають вони разом чи окремо, оскільки обов'язок здійснювати належне виховання та нагляд за дитиною є рівним для обох із них, тому неналежне виховання дітей – це правопорушення батьків і, як наслідок, настання відповідальності. Законодавство передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність батьків за неналежне виховання дітей.

Стаття 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає, що ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей тягне за собою попередження або накладення штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, тягнуть за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стаття 166 Кримінального кодексу України передбачає, що злісне невиконання батьками, опікунами чи піклувальниками встановлених законом обов'язків з догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування, що спричинило тяжкі наслідки, карається обмеженням волі терміном від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий термін.

Не залишайте своїх дітей без нагляду та не будьте байдужими до інших дітей, які перебувають на вулицях, вокзалах та в інших громадських місцях без супроводу дорослих. Чужих дітей не буває! Дитяча безпека залежить тільки від дорослих, які повинні створити світ, сприятливий для дітей, світ у якому кожна дитина почуватиметься захищеною.

Робота з батьками. ДП. Квітень 2021

вкл. .

изображение viber 2021 04 30 11 03 395

Протягом квітня в дошкільному підрозділі заплановані та проведені батьківські збори. Ми живемо в нових умовах соціального дистанціювання і з приходом карантину  втратили можливість зустрічатись з батьками якомога ближче. Нам дуже не вистачає живих емоцій: слово в слово, очі в очі. Спілкування з батьками перейшло в онлайн формат ZOOM. Viber, а також малими групами на території дошкільного підрозділу.

Під час зустрічей обговорювались питання:

«Роль гри у житті дітей раннього віку»

«Оздоровлення дітей влітку, охорона життя і здоров’я»

«Корекційно-оздоровча робота в спеціальних групах для дітей з порушенням ОРА»

«Підведення підсумків освітньої роботи в групі дітей старшого дошкільного віку»

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ПІДГОТОВКА - ЗАПОРУКА УСПІШНОГО ОПАНУВАННЯ ПРОФЕСІЇ

вкл. .

Шановні батьки!

Ми з вами переживаємо реформування освіти. Зміни - це завжди дискомфорт і хвилювання, проте до будь-якого питання потрібно підходити конструктивно. Фахова підготовка перед опануванням професії є запорукою вдалого трудового страту. Просимо вас ознайомитися із відео на зазначену вище тематику.

ПЕРЕГЛЯНУТИ