Контрольна експертиза у дошкільному підрозділі

вкл. .

12 лютого комісією громадського контролю було проведено контрольну експертизу у дошкільному підрозділі за такими питаннями:

  • Умови доставки продуктів та продуктової сировини до дошкільного підрозділу. Наявність супровідної документації у поставщика.

  • Дотримання вимог під час зберігання продуктів харчування та сировини. Дотримання строків реалізації продуктів. Товарне сусідство в коморі.

  • Збір та зберігання добових проб.

  • Переробка м'яса на фарш. Дотримання технології приготування їжі, вихід та якість страв.

  • Вимірювання температури готової страви( м'ясні тефтелі в сметанному соусі) термощупом

 

Під час перевірки було встановлено:

Всі продукти харчування, що надходять до дошкільного закладу, відповідають вимогам державних стандартів, супроводжуються документами, що засвідчують їх якість, безпечність та категорію і дату виготовлення. 

Зберігаються  продукти у коморі, на харчоблоці та у овочесховищі відповідно до умов їх  зберігання  при відповідній температурі. Терміни реалізації продуктів виконуються чітко. Продукти, що швидко псуються, використовуються тільки у терміни, зазначені у накладній відомості. Щоденно відбираються добові проби страв, які зберігаються у спеціальній тарі в холодильнику. 

В закладі ведеться  постійний контроль за дотриманням правил організації харчування з боку медперсоналу та адміністрації.

 

Переглянути фото