Громадський огляд 2024

В  березні 2024 року в Запорізькій гімназії 65 було здійснено громадський огляд закладу для визначення готовності закладу до змішаного режиму навчання. Комісія у складі спеціалістів Лівобережного відділу освіти, представників Держспоживслужби, ДСНС та поліції.  Члени комісії відмітили достатній рівень готовності школи до змішаного режиму навчання.

У закладі здійснено:

1. Ремонт укриття.
  2. Оснащення укриття необхідними меблями.
  3. Проведено заплановані поточні ремонтні роботи.
  4. Створено куточки безпеки, читання, психологічного розвантаження.

За підсумками громадскього огляду заклад рекомендований до запроваждення змішаного режиму навчання.

Громадський огляд 2022

Традиційно перед початком нового навчального року в Запорізькій гімназії 65 здійснено громадський огляд закладу. Комісія у складі спеціалістів Територіального відділу освіти, представників Держспоживслужби. В цьому році у зв'язку з непростою ситуацією, а саме з тим, що Країна живе у воєнному стані, до комісії вперше долучились представники Ювенальної превенції національної поліції України та спеціаліст Державної служби якості освіти в Запорізькій області. Члени комісії відмітили достатній рівень готовності школи до нового навчального року.

За період літніх канікул у закладі здійснено:

1. Зроблено ремонт та сучасне дизайнерське оформлення кабінету фізики.
  2. Оновлено приміщення вестибюлю закладу з сучасним інтер'єрним рішенням.
  3. Продовжено та розширено територію ландшафтних ділянок, значно збільшено кількість та види зелених насаджень.
  4. Проведено заплановані поточні ремонтні роботи.
  5. Оновлено інтер'єр та обладнання більшості навчальних кабінетів відповідно до вимог НУШ.
  6. Оновлено фарбування огорожі закладу.

Комісія окремо відмітила задовільний стан тимчасового укриття закладу, приміщення якого було приведено в належний стан протягом літа: пофарбовано стіни, відремонтовано та збільшено кількість місць для сидіння, зроблено відкриті шафи для зберігання необхідних речей для укриття, відремонтовано та збільшено кількість якісних приладів освітлення, відремонтовано примусову вентиляцію, відремонтовано другий запасний вихід з укриття.

Дошкільний підрозділ закладу постійно працює над створенням комфортних те безпечних умов навчання та виховання наших дітей: в групах створенні ігрові та розвивальні осередки, проведені косметичні ремонти в ігрових, службових приміщеннях та кабінетах.

Наша територія чиста, квітуча, ігрове обладнання пофарбоване та розмальоване.

Руками працівників закладу створенні казкові тематичні рекреації на території дошкільного підрозділу.

Тож сподіваємось що зміни, які відбулися в закладі порадують головних господарів- ДІТЛАХІВ!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Контрольна експертиза 17.12.21

17 грудня 2021 року комісією громадського контролю було проведено контрольну експертизу щодо:
- стану облаштування, технічного обладнання харчоблоку та допоміжних приміщень;
- нормативного порціювання страв;
- створення умов для харчування дітей;
- дотримання карантинних вимог.
Висновки:
Санітарно-гігієнічний стан харчоблоку – задовільний. Харчоблок забезпечено дезінфікуючими, миючими засобами відповідно до санітарних вимог.
На інформаційному стенді висвітлюється щоденне меню, накази та корисні поради.
Щоденно зберігаються добові проби, які знаходяться в холодильнику. Усе холодильне обладнання працює та забезпечено термометрами.
На момент перевірки якість продуктів, які перебувають в їдальні та в складських приміщеннях, відповідає встановленим вимогам.
Асортимент продуктів харчування та продукції різноманітний, якість страв відповідає нормам. Випуск готової продукції і якість завезених продуктів харчування контролюється завідувачем виробництвом і бракеражною комісією, проводиться бракераж готової та сирої продукції.

перевірка організації харчування в дошкільному підрозділі

На виконання плану – графіку, затвердженого наказом від 28.08.2021 р. №249-о/д,

16 листопада 2021 року комісією з громадського контролю, була проведена перевірка організації харчування в дошкільному підрозділі.

Під час перевірки було встановлено, що усі співробітники харчоблоку суворо дотримуються правил особистої та респіраторної гігієни.

Засоби індивідуального захисту змінюють та утилізують суворо за рекомендаціями МОЗ, длявсіх співробітників харчоблоку в наявності п’ятиденний запас масок.

Ретельно ведеться відповідна документація, щодо прибирання, провітрювання, дезінфекції приміщень харчоблоку. З

працівниками проводиться інструктаж щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID - 19).

Комісія ретельно перевірила супровідні документи (декларації виробника) на швидкопсувні продукти харчування, терміни реалізації та температуру, при якій ці продукти зберігаються.

Дані про продукти харчування та продовольчої сировини, що поставляються до дошкільного підрозділу, фіксуються в книзі складського обліку комірником, після визначення відповідної якості.

А інформацію про швидкопсувні продукти харчування вносить медична сестра з дієтичного харчування у журнал бракеражу сирої продукції.

Висновок: за результатами перевірки комісією визначено, що організація харчування в дошкільному підрозділі ведеться на належному рівні.

изображение viber 2021 11 12 08 34 36 981

изображение viber 2021 11 12 08 34 39 402

Діти — наше майбутнє!

Діти — наше майбутнє!

Від здоров’я наших дітей сьогодні залежить здоров’я усієї нації в майбутньому. А здоров’я дітей не в останню чергу залежить від їх харчування. Більше 200 дітей до 6 років відвідують дошкільний підрозділ Запорізької загальноосвітньої школи №65. Наш заклад в повному обсязі забезпечує дітей належним харчуванням. Про це свідчить робота двох сучасно обладнаних харчоблоків, ошатні групи, робота небайдужих працівників та систематичний громадський контроль.

изображение viber 2021 09 15 05 57 30 436

изображение viber 2021 09 15 05 58 08 074