Режим навчання з 14.04.2021

ЗМІНИ В РЕЖИМІ НАВЧАННЯ

1-4 КЛАСІВ!

Шановні учасники освітнього процесу!

Рішенням педагогічної ради ЗЗШ № 65 від 13.04.2021 року (Протокол № 13), відповідно до наказу ЗЗШ № 65 від 13.04.2021 року № 111 – о/д

З 14 квітня 2021 року і до особливого розпорядження запроваджується наступний режим навчання:

1-    4 класи – режим навчання за дистанційною формою;

5-11 класи - режим навчання за дистанційною формою продовжено.

Під час організації навчання за дистанційною формою та для комунікації учасників освітнього процесу буде використовуватися сервис Google GSuiteforEducation (платформа GSE).

З 14 квітня всі завдання для учнів 1 – 4 класів та 5 – 11 класів , (посилання на онлайн-уроки, матеріали до уроків та іншебуде розміщено в Classrooms, які створені для всіх класів з усіх навчальних предметів.

Всі учні отримали логіни та паролі своїх Аккаунтів Google та приєднані до своїх Classrooms.

Організація навчання за дистанційною формою здійснюється згідно розкладів занять.

Виставлення оцінок, отриманих , як під час очного, так і під час дистанційного навчання буде здійснюватися в електронних журналах на платформі "Нові знання" згідно з існуючими вимогами до оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти.

Докладно інформація щодо організації дистанційного навчання розміщена на веб-сайті нашого закладу в розділі " Дистанційне навчання".

Відеоінструкції щодо роботи в Classrooms сервіса Google GSuiteforEducation дивіться в розділі "Дистанційне навчання", вкладка "Рекомендації".

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ 5 - 11 КЛАСІВ! ОРГАНІЗАЦІЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ!

Шановні учасники освітнього процесу!

Рішенням педагогічної ради ЗЗШ № 65 від 26.03.2021 року (Протокол № 12), відповідно до наказу ЗЗШ № 65 від 26.03.2021 року № 87

З 29 березня 2021 року і до особливого розпорядження запроваджується наступний режим навчання:

1-    4 класи – очний режим навчання;

5-11 класи - режим навчання за дистанційною формою.

Під час організації навчання за дистанційною формою та для комунікації учасників освітнього процесу буде використовуватися сервис Google GSuiteforEducation (платформа GSE).

З 29 березня всі завдання для учнів 5 – 11 класів , посилання на онлайн-уроки, матеріали до уроків та інше буде розміщено в Classrooms, які створені для всіх класів з усіх навчальних предметів.

Всі учні отримали логіни та паролі своїх Аккаунтів Google та приєднані до своїх Classrooms.

Докладно інформація щодо організації дистанційного навчання розміщена на веб-сайті нашого закладу в розділі " Дистанційне навчання ".

Відеоінструкції щодо роботи в Classrooms сервіса Google GSuiteforEducation дивіться в розділі "Дистанційне навчання", вкладка "Рекомендації".

До уваги! Розклади для дистанційного навчання

Шановні учасники освітнього процесу!

З 29 березня 2021 р.  навчання  учнів 5 - 11 класів в дистанційній формі буде здійснюватися за наступним розкладом дзвінків

та за розкладом уроків.

В розкладах вказано форму проведення уроків: синхронний та асинхронний режим.

Розклади 5-7 класів

Розклади 8-11 класів

УВАГА! ДОПОВНЕННЯ!!!!

З 14.04.2021 розклад для 1-4 класів:

Розклади 1-4 класів

Шановні учасники освітнього процесу!

З ІІ семестру 2020 – 2021 навчального року під час організації навчання за дистанційною формою ми будемо використовувати GSuiteforEducation (платформа GSE).

А отже, всі завдання, посилання на онлайн-уроки, матеріали до уроків та інше буде розміщено в Classrooms, які створені для всіх класів з усіх навчальних предметів.

Виставлення оцінок, отриманих як під час очного, так і під час дистанційного навчання буде здійснюватися в електронних журналах на платформі "Нові знання" згідно з існуючими вимогами до оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти.

В разі запровадження навчання за дистанційною формою всі уроки будуть проводитись згідно розкладів.