ДО УВАГИ ВСІХ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ! ОРГАНІЗАЦІЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ!

Шановні учасники освітнього процесу!

Рішенням педагогічної ради ЗЗШ № 65 від 28.12.2020 року (Протокол № 07), відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України (лист № 1/9 – 692 від 15.12.2021 року)

"Відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року №1236 щодо встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів, з 8 до 24 січня 2021 року в Україні запроваджуються посилені карантинні обмеження. Так, у цей період учням заборонено відвідувати заклади загальної середньої освіти незалежно від форми власності, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти"

З 11 січня по 24 січня 2021 року запроваджується режим навчання за дистанційною формою для учнів 1-11 класів.

Під час організації навчання за дистанційною формою буде використовуватися сервис Google GSuiteforEducation (платформа GSE).

З 11 січня по 24 січня 2021 року всі завдання, посилання на онлайн-уроки, матеріали до уроків та інше буде розміщено в Classrooms, які створені для всіх класів з усіх навчальних предметів.

Всі учні отримали логіни та паролі своїх Аккаунтів Google та приєднані до своїх Classrooms.

Організація навчання за дистанційною формою здійснюється згідно розкладів занять.

Виставлення оцінок, отриманих , як під час очного, так і під час дистанційного навчання буде здійснюватися в електронних журналах на платформі "Нові знання" згідно з існуючими вимогами до оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти.

Докладно інформація щодо організації дистанційного навчання розміщена на веб-сайті нашого закладу в розділі " Дистанційне навчання ".

Відеоінструкції щодо роботи в Classrooms сервіса Google GSuiteforEducation дивіться в розділі "Дистанційне навчання", вкладка "Рекомендації".

До уваги! Розклади для дистанційного навчання

Шановні учасники освітнього процесу!

Навчання в дистанційній формі буде здійснюватися за наступним розкладом дзвінків

та за розкладом уроків.

В розкладах вказано форму проведення уроків: синхронний та асинхронний режим.

Розклади 1-4 класів

Розклади 5-7 класів

Розклади 8-11 класів

Шановні учасники освітнього процесу!

З ІІ семестру 2020 – 2021 навчального року під час організації навчання за дистанційною формою ми будемо використовувати GSuiteforEducation (платформа GSE).

А отже, всі завдання, посилання на онлайн-уроки, матеріали до уроків та інше буде розміщено в Classrooms, які створені для всіх класів з усіх навчальних предметів.

Виставлення оцінок, отриманих як під час очного, так і під час дистанційного навчання буде здійснюватися в електронних журналах на платформі "Нові знання" згідно з існуючими вимогами до оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти.

В разі запровадження навчання за дистанційною формою всі уроки будуть проводитись згідно розкладів.