правила безпеки на залізничному транспорті.

09.10.2017 року начальником сектору охорони праці на залізничному транспорті Саввою Л.М. для учнів 5-х класів було проведено лекцію з питань правил безпеки на залізничному транспорті.

Також було переглянуто ряд відеосюжетів про правила безпеки пасажирів, знаків попередження пасажирів про небезпеку.

Кожен учень отримав пам'ятку "Будьте уважні на залізниці, бережіть себе!"

1 601x450

Проведення командно-штабних навчань у м.Запоріжжя.

23.10.2017р. працівники закладу та учні прийняли участь в проведенні командно-штабних навчань у м.Запоріжжя.
Під час навчань відбулося відпрацювання дій у разі надзвичайних ситуацій, перебування дітей в найпростіших укриттях при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
IMG 3277 601x401

районний семінар з питань пожежної та техногенної безпеки

25.10.2017р. на базі ЗЗШ № 65 відбувся районний семінар з питань пожежної та техногенної безпеки, дотримання вимог безпеки під час експлуатації тепловикористовуючого обладнання для керівників НВЗ Шевченківського району.
Програма проведення семінару:
  1. Правила пожежної безпеки в Україні, затверджені наказом Міністерства внутрішніх справ України від 30.12.2014 № 1417, зі змінами, внесеними наказом Міністерства внутрішніх справ України від 31.07.2017 № 657.
  2. Ідентифікація небезпечного об'єкту.
  3. Дотримання вимог безпеки під час експлуатації тепловикористовуючого обладнання.
  4. Порядок евакуації людей у разі виникнення пожежі (Практичне тренування).
  5. Гасіння пожежі існуючими засобами пожежогасіння в навачальному закладі (Практичне тренування).