ПРАКТИКУМ З ІСТОРІЇ 2017

вкл. . Опубликовано в участь у конкурсах

31 жовтня 2017 року на базі Запорізького обласного товариства дослідників історії і культури Центральної та Східної Європи відбулася ділова гра "Інформаційна війна у сучасному медіапросторі: регіональний вимір та досвід антипропаганди для молоді", яка реалізувалася за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Учасниками заходу стали і наші учні. Школярі мали змогу долучитися до вивчення досвіду пропаганди в історичному контексті, дослідженні впливу сучасної пропаганди в Україні в регіональному вимірі, виробленні інструментів антипропагандистського впливу.Під час підведення підсумків зустрічі учасникам була презентована робота сайту проекту зі схемами з антипропаганди, тестовими інтерактивними програмами з онлайн діагностики схильності до інформаційних маніпуляцій. Також наприкінці всіх наукових заходів учасникам були вручені сертифікати, які засвідчують участь у тренінгах та майстер-класах.

WP 20171106 17 35 54 Pro

WP 20171106 17 36 09 Pro