14 жовтня – День українського козацтва! 14 жовтня - День визволення міста Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників! 14 жовтня - День захисника України!

вкл. . Опубликовано в Національно-патріотичне виховання

Саме цим трьом темам був присвячений урочистий загальношкільний виховний  захід – Урок мужності, який 13 жовтня пройшов в актовій залі Запорізької загальноосвітньої школи № 65. До актової зали школи зібрались найкращі учні – представники учнівського самоврядування 3-11 класів школи. Цей урочистий урок провели вчитель Малікова Н.А. та учні 10 -А класу, вони підготували цікаву розповідь про те, як протягом багатьох століть на Україні шанують, поважають її захисників: козаків, воїнів - визволителів  часів Великої Вітчизняної війни, сучасних захисників України, тих, хто несе службу у зоні проведення АТО на Сході країни. З особливою увагою учні слухали розповіді ветерана великої Вітчизняної війни Гобловського Івана Олександровича та офіцера запасу 9-го оперативного полку спецпризначення Дудки Олега Володимировича, які прийшли на зустріч з учнями напередодні державного свята Дня захисника України. Хвилиною мовчання учні та гості вшанували пам’ять всіх воїнів, які  загинули захищаючи рідну країну. Серед тих, хто віддав своє життя, виконуючи свій службовий обов’язок в зоні АТО, був і батько двох учениць школи майор Гладков Андрій Валерійович. Розповідь про те, що горе спіткало і нашу велику шкільну родину, викликало сльози на очах дітей та дорослих.

Не залишити байдужих, розбудити в серцях дітей любов та повагу до рідної Батьківщини, її Захисників, виховувати у підростаючого покоління почуття національної гідності та самоповаги – таку мету ставили організатори заходу. На нашу думку сьогодні це вдалося!