КОРИСНІ КАНІКУЛИ

вкл. . Опубликовано в Виховні заходи

Картинки по запросу екскурсії

У рамках довгострокового проекту "Корисні STREAM канікули" учні ЗЗШ №65 відвідали низку цікавих екскурсій. 31.10.2017 року учні 7-А класу відвідали Інститут здоров'я, спорту і туризму імені Тетяни Самойленко (підрозділ КПУ). Діти взяли участь у майстер-класі з масажної техніки і в майстер-класі з сучасної аеробіки. 01.11.2017 року учні 5-А та 5-Б класів відвідали Музей техніки імені В.О. Богуслаєва.
Діти дізналися багато нового і цікавого про історію заводу і авіатехніки, а також 01.11.2017 року  учні 2-4-х класів побували на цікавих майстер-класах в дитячому науково-технічному клубі творчості «Політ». Для дітей було організовано 3 майстер-класи: «Авіамоделювання», «Основи робототехніки» і «Юний винахідник». Діти своїми руками виготовили моделі літаків, познайомилися з основами створення роботів і їх призначенням в реальному житті.
Кожен майстер-клас по-своєму зацікавив дітей і багато хто з них виявили бажання записатися на заняття.