Ось і пролетів перший місяць навчання!

вкл. . Опубликовано в Виховні заходи

Вересень дійсно пролетів… 

Школа запрацювала у звичайному робочому режимі:  проведено  майже 4 тисячі уроків; розпочались заняття факультативів, гуртків, спецкурсів; для учнів початкової школи працюють три групи подовженого дня. Учні школи вже розпочали підготовку та прийняли участь у перших інтелектуальних змаганнях конкурсах.  

Виховних заходів було небагато, адже головні зусилля у вересні були направлені на організований початок навчання – як головної мети школи.

15 вересня за ініціативи ООН відзначається міжнародний День демократії. В школі з нагоди цього дня була організована іллюстративно-інформаційна виставка та проведено засідання Ради учнівського самоврядування. 

 

1

21 вересня в усьому світі відзначається День миру. традиційно для ознайомлення з історією та основними ідеями цього свята у вестибюлі організована інформаційно-ілюстративна виставка. В класах пройшли виховні інформаційні години. 

2

Оскільки тема Миру є для сучасної України однією із найважливіших було вирішено поєднати заплановану виставку дитячих малюнків з нагоди річниці незалежності України з заходами до Дня миру, так у школі з’явилась виставка малюнків під гаслом:

3

4

5

6

До Дня партизанської слави  22 вересня підготували інформаційні листівки оновили інформацію в куточку бойової слави «Пам’ять жива!», в класних колективах провели виховні бесіди.

7

8