ДЕНЬ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ

вкл. . Опубликовано в Виховні заходи

denyevropy

Сьогодні в Україні відзначають День Європи. Ця частина величезного континенту названа на честь героїні давньогрецької міфології. Ім'я "Європа" ймовірно походить від фінікійського «захід». У Європі проживає трохи більше 700 мільйонів людей, що робить її третьою за чисельністю населення частиною світу після Азії та Африки. В цій частині континенту Євразія розташовано 50 країн, територіально найбільшою з яких є Україна. Ми часто чуємо вираз "Старенька Європа". Бажаємо ж їй не старіти, весь час йти шляхом модернізації і сповідувати одвічні цінності: мир, свободу, вірність своїм ідеалам! З нагоди свята учні 6а та 7г класів ЗЗСО №65 провели інтерактивний просвітницький захід. Низький уклін організаторам. 5А підготував пізнавальну вікторину. Інші учні долучились до інфотайму.

ПЕРЕГЛЯНУТИ