НОВИЙ РІК-2021!

вкл. . Опубликовано в Виховні заходи

214ng21

Шановні учні, вчителі, батьківська спільното!

Вступає у свої права рік Бика, нехай він буде радісним і щасливим, повним надій і планів, сяючий успіхами і везінням, нехай збереже вірну дружбу, примножить багатство і нагородить міцним здоров'ям, творчим натхненням, оптимізмом і позитивом, щирою, взаємною любов'ю, нехай він повністю виправдовує Ваші очікування, з Новим роком!

Впродовж останніх тижнів грудня ми створювали святкову атмосферу, котру не всім вдалося спостерігати через карантин. Тому всі бажаючі можуть переглянути святкове оздоблення школи №65 за посиланням

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Цього року ми відійшли від традиції. Свята відбулися 24.12.20 покласно. Варто відзначити, що протягом дня узакладі тривав новорічний марафон, а завершення його ознаменувалося "Новорічним родео"))