ВЕЛИКИЙ КОНЦЕРТ ДО 35-РІЧНОГО ЮВІЛЕЮ

вкл. . Опубликовано в Виховні заходи

заставка юбилей

26 жовтня 2018 року Запорізька загальноосвітня школа №65 відмітила свій 35-річний ювілей. Це були 35 років праці, пошуку, творчих звершень.
А починалося все в далекому 1982 році, коли в Шевченківському районі міста Запоріжжя по вулиці 8 Березня за активної участі колективу Запорізького моторобудівного заводу і персонально його директора Омельченка Василя Івановича почалося будівництво нової школи. Менше ніж через півтора року зросла красуня-новобудова. 1 вересня 1983 року за новенькі парти в світлих затишних класах сіли півтори тисячі дівчат і хлопців. Учням і педагогічному колективу нашої школи був вручений символічний ключ, з пам'ятним написом: «Учням, педагогічному колективу середньої школи № 65 побудованої на кошти Запорізького виробничого об'єднання «Моторобудівник» на честь відкриття». Співпраця школи №65 та АТ «Мотор Січ» триває і до тепер. Випускники школи Гординський В.Г. та Зінченко А.В., що нині обіймають керівні посади на підприємстві, презентували ЗЗШ №65 спортивний інвентар. А депутатський корпус «Нової політики» подарував закладу-ювіляру акустичну систему. На тому подарунки не закінчилися. Весь трудовий колектив школи отримав від профспілкової організації педагогічних працівників Шевченківського району приємний сюрприз: диспенсер.
Запорізька загальноосвітня школа №65 має не тільки багате минуле, творче сучасне, а й широкі перспективи розвитку на майбутнє, які ґрунтуються на високому професіоналізмі вчительського колективу, співпраці з батьківською громадськістю, наполегливості учнів. Ми щиро вдячні нашим друзям, неперевершеним артистам ансамблю бального танцю "Грація", хореографічному ансамблю "Козачата", театру сучасної хореографії "Фенікс" за привітання! Будемо намагатися розвиватися і у подальшому. До зустрічі через 5 років на відзначенні нового ювілею!