ВІДЗНАЧЕННЯ 204 РІЧНИЦІ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т.Г. ШЕВЧЕНКА

вкл. . Опубликовано в Виховні заходи

DSCN1030

З нагоди відзначення 204 річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка учні та працівники відділу превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Запорізькій області взяли участь у Всеукраїнському флешмобі «Шевченківські дні пам'яті».  Учні ЗЗШ №65 Локова Валерія, Караулова Дар'я, Сущенко Мілана, Пліско Максим та інспектори відділу ювенальної превенції  капітан поліції Ульяненко Костянтин Володимирович та  старший лейтенант поліції Мельник Юлія Анатоліївна продекламували вельми актуальний для нашого сьогодення  уривок з поеми Кобзаря "І мертвим, і живим, і ненарожденним землякам моїм в Украйні і не в Украйні моє дружнєє посланіє...":

Схаменіться! будьте люди,
Бо лихо вам буде.
Розкуються незабаром
Заковані люде,
Настане суд, заговорять
І Дніпро, і гори!
І потече сторіками
Кров у синє море
Дітей ваших... і не буде
Кому помагати.
Одцурається брат брата
І дитини мати.
І дим хмарою заступить /350/
Сонце перед вами,
І навіки прокленетесь
Своїми синами!
Умийтеся! образ Божий
Багном не скверніте.
Не дуріте дітей ваших,
Що вони на світі
На те тілько, щоб панувать...
Бо невчене око
Загляне їм в саму душу
Глибоко! глибоко!
Дознаються небожата,
Чия на вас шкура,
Та й засядуть, і премудрих
Немудрі одурять!

Зйомки флешмобу відбувалися у колисці запорізького козацтва, оплоті запорозьких вольностей,  на острові Хортиця 20 березня 2018 року. Запоріжжя гідно прийняло  естафету від Сумщини. Тепер очікуємо на флешмоб з Дніпропетровщини.

ЗЗШ №65 висловлює найщиріші слова вдячності керівництву  Управління превентивної діяльності ГУНП в Запорізькій області, прес-службі Національної поліції Запорізької області і, звичайно ж, учасникам флешмобу!!!

ЗАПОРІЖЖЯ

СУМЩИНА