ПРИШКІЛЬНИЙ ТАБІР-2019

вкл. . Опубликовано в Оголошення

Картинки по запросу пришкільний табір

Шановні батьки!

Доводимо до Вашого відома, що орієнтовно в період з 03.06.2019 р. по 27.06.2019 р. (18 днів) на базі ЗЗШ №65 буде функціонувати пришкільний табір денного перебування дітей. Табір здійснюватиме свою роботу по будням з 08.00 до 17.00.
Інформація щодо вартості харчування однієї дитини в день буде доведена до Вашого відома після прийняття відповідного рішення виконавчим комітетом Запорізької міської ради. Розмір батьківської плати за перебування дитини в пришкільному таборі буде становити 20% від затвердженої вартості харчування. Звільненню від батьківської плати підлягають наступні категорії дітей:
- діти-сироти;
- діти, які залишились без піклування батьків;
- діти з сімей, що потерпіли внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС;
- діти, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків;
- діти з малозабезпечених сімей;
- діти, які потрапили у складні життєві умови;
- діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;

- діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

Слідкуйте за подальшою інформацією на сайті закладу.

Адміністрація ЗЗШ №65