УВАГА! ЗМІНИ В РЕЖИМІ НАВЧАННЯ 5 - 11 КЛАСІВ!

вкл. . Опубликовано в Оголошення

Шановні учасники освітнього процесу!

Рішенням педагогічної ради ЗЗШ № 65 від 26.03.2021 року (Протокол № 12), відповідно до наказу ЗЗШ № 65 від 26.03.2021 року № 88

З 29 березня 2021 року і до особливого розпорядження запроваджується наступний режим навчання:

1-    4 класи – очний режим навчання;

5-11 класи - режим навчання за дистанційною формою.

Під час організації навчання за дистанційною формою та для комунікації учасників освітнього процесу буде використовуватися сервис Google GSuiteforEducation (платформа GSE).

З 29 березня всі завдання для учнів 5 – 11 класів , посилання на онлайн-уроки, матеріали до уроків та інше буде розміщено в Classrooms, які створені для всіх класів з усіх навчальних предметів.

Всі учні отримали логіни та паролі своїх Аккаунтів Google та приєднані до своїх Classrooms.

Організація навчання за дистанційною формою здійснюється згідно розкладів занять.

Виставлення оцінок, отриманих , як під час очного, так і під час дистанційного навчання буде здійснюватися в електронних журналах на платформі "Нові знання" згідно з існуючими вимогами до оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти.

Докладно інформація щодо організації дистанційного навчання розміщена на веб-сайті нашого закладу в розділі " Дистанційне навчання ".

Відеоінструкції щодо роботи в Classrooms сервіса Google GSuiteforEducation дивіться в розділі "Дистанційне навчання", вкладка "Рекомендації".