Прийом вихованців до дошкільного підрозділу ЗЗШ№ 65 на 2020 - 2021 навч. рік

вкл. . Опубликовано в Оголошення

Шановні батьки майбутніх вихованців дошкільного підрозділу          ЗЗШ №65!

Якщо ви пройшли ЕЛЕКТРОННУ реєстрацію до нашого дошкільного підрозділу ( на сайті https://reg.isuo.org ) , отримали телефонне повідомлення про порядок вступу до дошкільного підрозділу закладу від наших співробітників, вам необхідно здійснити наступні кроки для зарахування дитини до закладу:

1. Прийом документів до дошкільного підрозділу розпочнеться з 10.08.2020 року за ПОПЕРЕДНІМ записом за телефоном 286-24-51або 286-24-53 для підготовки графіку організованого прийому громадян.
  2. Для вступу до дошкільного підрозділу необхідно надати наступні документи:

-          Копія свідоцтва про народження дитини;

-          Медична довідка про стан здоров'я дитини;

-          Довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

-          Копія карти профілактичних щеплень.

-          При наявності пільг - документи, що їх підтверджують

-          Заява одного з батьків (заповнюється безпосередньо під час надання документів дитини).

1. Батькам необхідно мати паспорт і свідоцтво про народження дитини під час подачі документів.
  2. Після надання всіх необхідних документів ваша дитина буде зарахована до дошкільного підрозділу закладу.

ЩЕ РАЗ НАГАДУЄМО! Підставою для зарахування дитини до дошкільного підрозділу закладу є її реєстрація в ЕЛЕКТРОННІЙ ЧЕРЗІ. Зарахування дітей до закладу здійснюється на вільні місця відповідно до підтверджених реєстраційних заявок. Вільні місця у закладі формуються на ПОЧАТОК ЧЕРГОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ відповідно до спроможності закладу та наповнюваності груп.

На 2020-2021 навчальний рік планується відкриття наступних груп:

Група раннього віку (від 2-х до 3-х років) ДП №1 – 17 дітей

Група раннього віку (від 2-х до 3-х років) ДП №2 – 17 дітей

Група молодшого дошкільного віку (від 3-х до 4-х років) ДП 32 – 20 дітей.

З повагою до вас, адміністрація закладу.