Увага! Завершення 2019 – 2020 навчального року.

вкл. . Опубликовано в Оголошення

Всім учасникам освітнього процесу повідомляємо:

Навчальний рік завершується ДИСТАНЦІЙНО.

  1. 1 – 10 класи завершують навчальний рік 29 травня 2020 року.
  2. В 2019 – 2020 навчальному році учні 4 – х та 9-х класів ЗВІЛЬНЕНІ від проходження державної підсумкової атестації (ДПА).
  3. 3-8 та 10 класам всі семестрові та річні оцінки будуть виставлені до електронних журналів, автоматично оцінки будуть виставлені в електронних щоденниках. Батьки та учні будуть мати змогу ознайомитися з річними оцінками в електронних щоденниках не пізніше 29 травня.
  4. Для тих учнів та батьків, які не мають можливості ознайомитися з річним оцінюванням через електронний щоденник, буде організовано додаткове ознайомлення в електронному вигляді (повідомлення на особисті електронні адреси, в месенджері Viber) за попереднім зверненням батьків та учнів.
  5. Батьки 1- 2 класів отримують Свідоцтво про досягнення в електронному вигляді ( повідомлення на особисті електронні адреси, в месенджері Viber).
  6. Свідоцтва про базову загальну середню освіту учням 9 – х класів будуть вручатися за графіком, який адміністрація закладу сформує після отримання документів. Графік буде доведений до відома батьків та учнів 9 – х класів класними керівниками.
  7. Випускникам 11 х – класів документи про освіту (Атестати про повну загальну середню освіту) будуть вручені після завершення процедури ЗНО, отримання результатів ЗНО та отримання бланків цих документів ЗЗШ № 65. Вручення документів буде здійснено в терміни, які визначать офіційні документи Міністерства освіти і науки України.
  8. Випускникам 11 х – класів попередньо повідомляємо, що, за інформацією на сьогоднішній день, процедура ЗНО розпочнеться 25 червня 2020 року.

   Просимо випускників 11- х класів та їх батьків уважно слідкувати з оперативною інформацією: в особистих кабінетах учасників ЗНО на платформі Дніпропетровського центру оцінювання якості освіти; в офіційних виданнях та інформацією, яка буде надаватися на офіційному веб-сайті нашого закладу освіти (http://school65.zp.ua/).

ДЛЯ ТИХ, ХТО ПЛАНУЄ ПРОДОВЖЕННЯ НАВЧАННЯ В ІНШИХ ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ:

1.Після завершення навчального року батьки учнів, які планують навчання своєї дитини в іншому закладі освіти, повинні звернутися до адміністрації ЗЗШ № 65 листом на електронну адресу школи,в якому необхідно вказати: ПІБ дитини; клас, в якому вона навчається; заклад, до якого планується перехід та причину зміни місця навчання.

 2.Обов’язково, попередньо, батьки учня вирішують питання повернення підручників та іншої бібліотечної літератури до ЗЗШ № 65 з класним керівником.

 3.Батьки учня повинні надіслати довідку – підтвердження готовності освітнього закладу, в який планується перехід, про прийняти на навчання дитини.

4.Після отримання листа – запиту та довідки підтвердження, буде призначено час видачі документів для переведення на навчання до іншого освітнього закладу.

Інформації щодо роботи пришкільного літнього табору на базі ЗЗШ № 65 ( на 08.05.2020 року)   - немає.

В разі надходження офіційної інформації щодо роботи пришкільних таборів, адміністрація закладу оперативно проінформує батьків учнів, які планували відвідування їхньою дитиною пришкільного табору на базі нашої школи.

Слідкуйте за новинами на офіційному веб – сайті

ЗЗШ № 65 (http://school65.zp.ua/).