ВІДКРИТТЯ КАБІНЕТІВ ФІЗИКИ ТА ХІМІЇ У ЗЗШ №65

вкл. . Опубликовано в Оголошення

IMG 5726

19 січня 2018 року у Запорізькій ЗШ №65 відбулося відкриття сучасних кабінетів фізики та хімії. Впровадження інновацій в освітню систему міста стало можливим за ініціативи та підтримки депутата Верховної ради, Героя України Богуслаєва В'ячеслава Олександровича, Запорізької міської ради, Департаменту освіти і науки м. Запоріжжя. Новий закон «Про освіту» диктує сучасні підходи до викладання, відмову від застарілих форм навчання. Тому великою необхідністю для опанування такими науками як фізика та хімія є створення відповідних умов, використання сучасного обладнання, адже в подальшому випускники школи продовжують навчання в Запорізькому авіаційному коледжі, здобувають вищу освіту в Запорізькому національному технічному університеті, Запорізькому національному університеті та інших навчальних закладах.
Директор департаменту освіти і науки м. Запоріжжя Погребняк Юлія Валеріївна під час презентації сучасних можливостей обладнання кабінетів фізики та хімії зазначила:
? Сьогодні відбулася велика знакова подія для системи освіти Запоріжжя – відкриття сучасних кабінетів фізики та хімії. Ми виховуємо нове покоління дітей, які цінують можливості сучасних інформаційних технологій у навчальному процесі, мають жагу до опанування інструментарію, який дозволить їм бути готовими до сучасних викликів суспільства. Відкриваючи кабінети фізики та хімії, ми відчуваємо підтримку В'ячеслава Олександровича, міської влади. Найкращим доказом необхідності впровадження подібних інновацій є щасливі посмішки на обличчях учнів.
Відкриття кабінетів пройшло у святковій атмосфері. Учні продемонстрували неабияку зацікавленість у технічних можливостях пристроїв, якими обладнано кабінети, наголосили на тому, що нове обладнання значно пожвавило роботу на уроці. Вчителі зазначають, що набір програм та реактивів, механізмів, якими можуть користуватися учні, значно розширився, а відповідно спостерігається покращення якості набутих школярами знань. То ж ми впевнено крокуємо до Нової української школи!

ФОТОЗВІТ

Цю важливу для школи подію також висвітлено у ЗМІ:

У 65-ій школі Запоріжжя відкрито сучасні кабінети фізики та хімії

Сюжет ТРК "Алекс"